Bilgisayar Kitapları

SQL Kodları Salih Eskioğlu Sokak Kitapları Yayınları Pdf indir

SQL Kodları Salih Eskioğlu Sokak Kitapları Yayınları Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  SQL Kodları Salih Eskioğlu Sokak Kitapları Yayınları Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Sokak Kitapları Yayınları aracılığıyla çıkarılan SQL Kodları Salih Eskioğlu Sokak Kitapları Yayınları Kitabı 224 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 1. Hamur Kağıt baskı ile çıkan SQL Kodları Salih Eskioğlu Sokak Kitapları Yayınları kitabı 13.50×21.00 cm‘dir. Temmuz 2018 nolu ISBN numarasına sahip SQL Kodları Salih Eskioğlu Sokak Kitapları Yayınları kitabının yazarı Salih EskioğluSQL Kodları Salih Eskioğlu Sokak Kitapları Yayınları PDF indirebilirsiniz. 

SQL Kodları Salih Eskioğlu Sokak Kitapları Yayınları Kitabı Pdf indir

1980 senesinde İstanbul’da dünyaya geldi. İlk, orta ve lise öğrenimini İstanbul’da bitirdi. Liseden sonra 1977 Ekim ayında bilgisayar sektörüne teknik servis personeli olarak iş yaşamına başladı.

Bir yıl çalıştıktan sonra Yüzüncü Yıl Üniversitesi’nde Bilgisayar Programcılığı bölümüne başladı. 2 yıllık üniversite eğitimini bölüm birincisi olarak bitirdikten sonra tekrar çalışma yaşamına döndü. Bir yandan çalışırken öte yandan da Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi İşletme bölümünü okudu.

Sektörde yazılım ve donanım hizmeti veren değişik firmalarda çalıştı 10 yıldan fazla süredir Bilgi İşlem Sorumlusu olarak çalışmaktadır. Bu kitap yazarın ilk kitabıdır.

Etiketler: SQL Kodları Salih Eskioğlu Sokak Kitapları Yayınları Pdf oku , SQL Kodları Salih Eskioğlu Sokak Kitapları Yayınları Pdf kitap indir, SQL Kodları Salih Eskioğlu Sokak Kitapları Yayınları pdf oku ücretsiz, SQL Kodları Salih Eskioğlu Sokak Kitapları Yayınları kitap indir ücretsiz, SQL Kodları Salih Eskioğlu Sokak Kitapları Yayınları pdf indir yandex, SQL Kodları Salih Eskioğlu Sokak Kitapları Yayınları pdf oku özet, SQL Kodları Salih Eskioğlu Sokak Kitapları Yayınları kitap özeti. 

 

Related Articles

Check Also
Close
Back to top button