Ders Kitapları

SPK Temel Düzey Pdf indir

SPK Temel Düzey pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 913 sayfadan oluşan SPK Temel Düzey kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Kolektif tarafından kaleme alınan SPK Temel Düzey isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 16 x 24 cm ebatındadır. SPK Temel Düzey kitabını 9789756325995 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. SPK Temel Düzey pdf oku indir.

SPK Temel Düzey pdf indir

Ulusal sermaye piyasalarımızın 90 sonrası bi hayli hızlı gelişiminde iddiasız da olsa pay sahibi olan bireyler olarak gerek üniversitelerde gerekse uzman kuruluşlarda verdiğimiz dersler ardından uzun süredir. SPK Lisanslama sürecine ilişkin de eğitim desteği sağlamaktaydık.

Öğrencilerimizden sürekli olarak gelen Sermaye Piyasası Uzmanlığımızı lisanslama sınavlarına hazırlık aşamasında daha etkin bir biçimde ortaya koyabileceğimiz çeşitli çalışmaların kaleme alınması hususundaki git gide artan talebe yanıt verebilmek üzere elimizdeki bu kitap görülmektedirılmıştır.

Kitabın basımında emeği geçen Siyasal Kitabevi çalışanlarına teşekkürü bir borç bilir, kıymetli öğrencilerimizi cesaretlendirmek maksadıyla attığımız bu ilk adımı diğer katma değeri yüksek çalışmaların takip edeceğini belirtmek isterim.

SPK Temel Düzey kitap özeti

SPK Temel Düzey pdf oku

SPK Temel Düzey Pdf indir

 

Related Articles

Back to top button