Çocuk Kitapları

Söz Kulağa Yazı Uzağa Habib Bektaş Tudem Yayınları Pdf indir

Söz Kulağa Yazı Uzağa Habib Bektaş Tudem Yayınları Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Söz Kulağa Yazı Uzağa Habib Bektaş Tudem Yayınları Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Tudem Yayınları aracılığıyla çıkarılan Söz Kulağa Yazı Uzağa Habib Bektaş Tudem Yayınları Kitabı 216 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 2. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Söz Kulağa Yazı Uzağa Habib Bektaş Tudem Yayınları kitabı 14.00×21.00 cm‘dir. Mart 2016 nolu ISBN numarasına sahip Söz Kulağa Yazı Uzağa Habib Bektaş Tudem Yayınları kitabının yazarı Habib BektaşSöz Kulağa Yazı Uzağa Habib Bektaş Tudem Yayınları PDF indirebilirsiniz. 

Söz Kulağa Yazı Uzağa Habib Bektaş Tudem Yayınları Kitabı Pdf indir

Öykülerle Atakelimeleri ve Öykülerle Deyimler serisi, zengin içeriği ve göz alıcı çizimlerinin bunun yanında, kitapların sonlarında bulunan sözlükleri ve özel olarak tasarlanan sınıf etkinlikleri ile genç okurların dilimizin inceliklerini ve güzelliklerini keyif alarak öğrenmeleri için özenle hazırlanmış benzersiz bir dizi. Habib Bektaşın kaleme aldığı özgün öykülerden bir araya gelen kitaplar, içerdikleri renkli deyim ve atasözü seçkilerine ek olarak, deyişlere ve yerel söyleyişlere de değinerek dilimizi daha iyi tanımamızı sağlayacak kapsamlı birer kaynağa dönüşüyor.

Öykülerle Atakelimeleri: Söz Kulağa Yazı Uzağa, Homerostan Murat Orhon Arıburnuna, mitolojiden sözlü kültürümüzün çeşitliliğine, bu kültürün beslendiği kaynaklara sırtını yaslayan eşsiz bir çalışma. Öykülerle Deyimler: Uzun Lafın Kısası ise dilimizin zenginliklerine kapı aralarken genç okurlar için akılda kalıcılığı kolaylaştırmayı ilke edinen yapıcı bir eser. Birbirini tamamlayan bu iki kitap, öğrencilere, öykülerin sonlarında bulunan etkinlikler aracılığıyla atakelimelerinin ve deyimlerin bağlam içinde nasıl kullanılması gerektiğine dair çeşitli ipuçları verirken, öğretmenlere de alternatif sınıf etkinlikleri önerisinde bulunarak öğrencileri ile keyifli ve kaliteli zaman geçirme fırsatı sunuyor.

Öykülerle Atakelimeleri ve Öykülerle Deyimler dizisi, mizahı, nükteyi, farklı zamanlarda absürdü de içinde barındıran içerikleriyle salt genç okurlara değil, yetişkinlere de hitap eden ve her kitaplıkta bulunması gereken benzersiz bir çalışma…

Etiketler: Söz Kulağa Yazı Uzağa Habib Bektaş Tudem Yayınları Pdf oku , Söz Kulağa Yazı Uzağa Habib Bektaş Tudem Yayınları Pdf kitap indir, Söz Kulağa Yazı Uzağa Habib Bektaş Tudem Yayınları pdf oku ücretsiz, Söz Kulağa Yazı Uzağa Habib Bektaş Tudem Yayınları kitap indir ücretsiz, Söz Kulağa Yazı Uzağa Habib Bektaş Tudem Yayınları pdf indir yandex, Söz Kulağa Yazı Uzağa Habib Bektaş Tudem Yayınları pdf oku özet, Söz Kulağa Yazı Uzağa Habib Bektaş Tudem Yayınları kitap özeti. 

 

Related Articles

Back to top button