Akademik Kitaplar

Soyut Matematik Erhan Pişkin Pegem Akademi Yayıncılık Akademik Kitaplar Pdf indir

Soyut Matematik Erhan Pişkin Pegem Akademi Yayıncılık Akademik Kitaplar Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Soyut Matematik Erhan Pişkin Pegem Akademi Yayıncılık Akademik Kitaplar Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Pegem A Yayıncılık Akademik Kitaplar aracılığıyla çıkarılan Soyut Matematik Erhan Pişkin Pegem Akademi Yayıncılık Akademik Kitaplar Kitabı 304 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 1. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Soyut Matematik Erhan Pişkin Pegem Akademi Yayıncılık Akademik Kitaplar kitabı 16.00×23.50 cm‘dir. Eylül 2019 nolu ISBN numarasına sahip Soyut Matematik Erhan Pişkin Pegem Akademi Yayıncılık Akademik Kitaplar kitabının yazarı Erhan PişkinSoyut Matematik Erhan Pişkin Pegem Akademi Yayıncılık Akademik Kitaplar PDF indirebilirsiniz. 

Soyut Matematik Erhan Pişkin Pegem Akademi Yayıncılık Akademik Kitaplar Kitabı Pdf indir

Bu kitap soyut matematik dersinin temel konularını içermektedir. Başta eğitim fakültelerinin ilköğretim matematik öğretmenliği ve ortaöğretim matematik öğretmenliği programları olmak üzere; üniversitelerde okutulan soyut matematik dersleri için bir ders kitabı olarak hazırlanmıştır. Ayrıca, kitap içerdiği konular yönünden üniversite matematiğine bir başlangıç niteliği taşımaktadır. Kitapta; konular ile alakalı tanımlar açık ve anlaşılır yapılıp, teoremler ispatları ile birlikte verilmiştir. Ayrıca çok sayıda çözümlü örnek ve alıştırma bulunmaktadır.

– Sembolik mantık ve ispat teknikleri
– Kümeler
– Bağıntılar
– Fonksiyonlar
– Sayı sistemleri
– Sonlu ve sonsuz kümeler

Etiketler: Soyut Matematik Erhan Pişkin Pegem Akademi Yayıncılık Akademik Kitaplar Pdf oku , Soyut Matematik Erhan Pişkin Pegem Akademi Yayıncılık Akademik Kitaplar Pdf kitap indir, Soyut Matematik Erhan Pişkin Pegem Akademi Yayıncılık Akademik Kitaplar pdf oku ücretsiz, Soyut Matematik Erhan Pişkin Pegem Akademi Yayıncılık Akademik Kitaplar kitap indir ücretsiz, Soyut Matematik Erhan Pişkin Pegem Akademi Yayıncılık Akademik Kitaplar pdf indir yandex, Soyut Matematik Erhan Pişkin Pegem Akademi Yayıncılık Akademik Kitaplar pdf oku özet, Soyut Matematik Erhan Pişkin Pegem Akademi Yayıncılık Akademik Kitaplar kitap özeti. 

 

Related Articles

Back to top button