Akademik Kitaplar

Sosyal Araştırmalara Giriş Nicel ve Nitel Yaklaşımlar Pdf indir

Sosyal Araştırmalara Giriş Nicel ve Nitel Yaklaşımlar Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Sosyal Araştırmalara Giriş Nicel ve Nitel Yaklaşımlar Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Siyasal Kitabevi Akademik Kitaplar aracılığıyla çıkarılan Sosyal Araştırmalara Giriş Nicel ve Nitel Yaklaşımlar Kitabı 306 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 2. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Sosyal Araştırmalara Giriş Nicel ve Nitel Yaklaşımlar kitabı 16.00×24.00 cm‘dir. Ağustos 2020 nolu ISBN numarasına sahip Sosyal Araştırmalara Giriş Nicel ve Nitel Yaklaşımlar kitabının yazarı Keith F. PunchSosyal Araştırmalara Giriş Nicel ve Nitel Yaklaşımlar PDF indirebilirsiniz. 

Sosyal Araştırmalara Giriş Nicel ve Nitel Yaklaşımlar Kitabı Pdf indir

Günümüzde sosyal bilimler alanında çalışan araştırmacılar görgül araştırmaya hem nikel hem de nicel yaklaşımın mantığını kavramak zorundadır. Bu kitap, her iki yaklaşımın kapsayıcı bir değerlendirmesini okuyucuya sunar. Tüm öğrenci ve araştırmacılar için uygun bir başlangıç noktası olan bu kitap aracılığıyla;

– görgül araştırma için bir model geliştirmeyi,
– nicel araştırmanın mantığını (tasarım, veri toplama ve verileri çözümleme)
– nikel araştırmanın mantığını (tasarım, veri toplama ve verileri çözümleme)
– metotların birleştirilmesi, değerlendirmeyi ve araştırmayı yazıya dökmeyi öğrenebilirsiniz.

Etiketler: Sosyal Araştırmalara Giriş Nicel ve Nitel Yaklaşımlar Pdf oku , Sosyal Araştırmalara Giriş Nicel ve Nitel Yaklaşımlar Pdf kitap indir, Sosyal Araştırmalara Giriş Nicel ve Nitel Yaklaşımlar pdf oku ücretsiz, Sosyal Araştırmalara Giriş Nicel ve Nitel Yaklaşımlar kitap indir ücretsiz, Sosyal Araştırmalara Giriş Nicel ve Nitel Yaklaşımlar pdf indir yandex, Sosyal Araştırmalara Giriş Nicel ve Nitel Yaklaşımlar pdf oku özet, Sosyal Araştırmalara Giriş Nicel ve Nitel Yaklaşımlar kitap özeti. 

 

Related Articles

Back to top button