Çocuk Kitapları

Son Adanın Çocukları Zülfü Livaneli Pdf indir

Son Adanın Çocukları Zülfü Livaneli Doğan Egmont Yayıncılık Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Son Adanın Çocukları Zülfü Livaneli Doğan Egmont Yayıncılık Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Doğan Egmont Yayıncılık aracılığıyla çıkarılan Son Adanın Çocukları Zülfü Livaneli Doğan Egmont Yayıncılık Kitabı 200 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 2. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Son Adanın Çocukları Zülfü Livaneli Doğan Egmont Yayıncılık kitabı 13.50×19.50 cm‘dir. Şubat 2020 nolu ISBN numarasına sahip Son Adanın Çocukları Zülfü Livaneli Doğan Egmont Yayıncılık kitabının yazarı Zülfü LivaneliSon Adanın Çocukları Zülfü Livaneli Doğan Egmont Yayıncılık PDF indirebilirsiniz. 

Son Adanın Çocukları Zülfü Livaneli Doğan Egmont Yayıncılık Kitabı Pdf indir

Bir Özgürlük Destanı

Dünyanın en güzel adasında, neşeyle ve barış içinde yaşıyorduk bir arada. Ama bir gün adaya esrarengiz bir adam geldi… Ve her şey değişti. Kimse ulaşan tehlikenin farkında değildi.

Zülfü Livaneli’den genç okurlara evrensel ve zaman ötesi bir başyapıt. Barış ve özgürlük uğruna bir diktatöre karşı verilen mücadelenin hikâyesi.

Etiketler: Son Adanın Çocukları Zülfü Livaneli Doğan Egmont Yayıncılık Pdf oku , Son Adanın Çocukları Zülfü Livaneli Doğan Egmont Yayıncılık Pdf kitap indir, Son Adanın Çocukları Zülfü Livaneli Doğan Egmont Yayıncılık pdf oku ücretsiz, Son Adanın Çocukları Zülfü Livaneli Doğan Egmont Yayıncılık kitap indir ücretsiz, Son Adanın Çocukları Zülfü Livaneli Doğan Egmont Yayıncılık pdf indir yandex, Son Adanın Çocukları Zülfü Livaneli Doğan Egmont Yayıncılık pdf oku özet, Son Adanın Çocukları Zülfü Livaneli Doğan Egmont Yayıncılık kitap özeti. 

 

Related Articles

Back to top button