Çocuk Kitapları

Sisin Sakladıkları Miyase Sertbarut Tudem Yayınları Pdf indir

Sisin Sakladıkları Miyase Sertbarut Tudem Yayınları Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Sisin Sakladıkları Miyase Sertbarut Tudem Yayınları Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Tudem Yayınları aracılığıyla çıkarılan Sisin Sakladıkları Miyase Sertbarut Tudem Yayınları Kitabı 224 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 2. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Sisin Sakladıkları Miyase Sertbarut Tudem Yayınları kitabı 13.50×19.50 cm‘dir. Ekim 2018 nolu ISBN numarasına sahip Sisin Sakladıkları Miyase Sertbarut Tudem Yayınları kitabının yazarı Miyase SertbarutSisin Sakladıkları Miyase Sertbarut Tudem Yayınları PDF indirebilirsiniz. 

Sisin Sakladıkları Miyase Sertbarut Tudem Yayınları Kitabı Pdf indir

… Sis o kadar yoğunlaştı ki hemen hemen yol görünmez oldu. İlay ürperdi. Nereye gelmişti? Yaşadığı dünya çapından ayrılmış, başka bir dünyaya geçmiş gibi duyumsadı kendini. O güne dek farklı zamanlardasisli havalarda yolculuk yapmıştı birkaç kez; ama böyle sarı bir sisle ilk kez karşılaşıyordu. Teyzesi traktörü daha yavaş kullanıyordu artık, çünkü bir metre öteyi fakat görebiliyorlardı. İçindeki korkuyu dışarıya yansıtmamaya çalışarak sordu İlay… Kargaların kaç yıl yaşadığını biliyor musunuz? Kargaların genlerini insanlara aktarmaya çalışan genetikçiler…Genetik çalışmalarının yapıldığı üs tüm bir yöreyi, insanları ve doğayı tehdit etmeye başlayınca; yaz tatilini teyzesinin köyünde geçirmekte olan İlay, arkadaşı Fuat ve teyzesinin, insanları kobay olarak kullananlara karşı giriştikleri nefes kesici mücadele

Etiketler: Sisin Sakladıkları Miyase Sertbarut Tudem Yayınları Pdf oku , Sisin Sakladıkları Miyase Sertbarut Tudem Yayınları Pdf kitap indir, Sisin Sakladıkları Miyase Sertbarut Tudem Yayınları pdf oku ücretsiz, Sisin Sakladıkları Miyase Sertbarut Tudem Yayınları kitap indir ücretsiz, Sisin Sakladıkları Miyase Sertbarut Tudem Yayınları pdf indir yandex, Sisin Sakladıkları Miyase Sertbarut Tudem Yayınları pdf oku özet, Sisin Sakladıkları Miyase Sertbarut Tudem Yayınları kitap özeti. 

 

Related Articles

Back to top button