Bilim Kurgu Kitapları

Sis ve Öfke Sarayı – Sarah J. Maas PDF indir

Sis ve Öfke Sarayı – Sarah J. Maas, pdf kitap bölümümüzde 2017 senesinde kaleme alınan Sis ve Öfke Sarayı – Sarah J. Maas kitabını sizlerle paylaştık. Sis ve Öfke Sarayı – Sarah J. Maas kitabının detayları..

Sis ve Öfke Sarayı – Sarah J. Maas – Özeti

Sis ve Öfke Sarayı – Sarah J. Maas

Sis ve Öfke Sarayı – Sarah J. Maas

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
2017
Eklenme: Haziran 12th, 2021
Dil: Türkiye
Sayfa: 432
Yazar: Sarah J. Maas
499

Sarah J. Maas’ın “Taht Oyunları”nın yazarı George R. R. Martin’le karşı karşıya geldirmasına neden olan “Güller ve Dikenler Sarayı” dizisinin ikinci kitabı Sis ve Öfke Sarayı da yine temposu ve heyecanı hiç düşmeyen bir macera vaat ediyor.

Bana bakan yüzü tanıyordum.

Yüzünden akan sahteliği, umutsuzluğu, çürümüşlüğü tanıyordum.

Hançeri kaldırırken elim titremedi. Kemikli omzunu sıkıca tutup karşımdaki iğrenç yüz e baktım – kendi yüzüme. Ve üvez hançeri tam kalbime sapladım.

 

Feyre, Amarantha’dan kurtulup Bahar Sarayı’na dönebildi ama bunun bedeli yüksek oldu. Her ne kadar artık Ulu Peri güçlerine sahip olsa da hâlâ bir insanın kalbini taşıyor ve Tamlin’in halkını kurtarmak için yapmak zorunda kaldıklarını unutamıyor.

 

Gece Sarayı’nın Yüce Lordu Rhysand’la yaptığı anlaşmayı da unutmadı.

Tüm bunların ortasında Feyre, iktidar çatışmaları ve tutku oyunlarının baş döndürücü hızında yapması gerekeni yapıyor.

özet

Bu kitaba Feyre’nin dağın altında yaşananları atlatmaya çalışmasını okuyarak başlıyoruz. Güçlü bir karakter olan Feyre yıkılmak üzere. Tüm doğru bildiklerini sorgulamaya başladığı bir zamandayken hiç ummadığı bir yerden yardım eli uzanıyor. Ve biz Feyre’nin aslında nasıl bir karakter olduğunu daha net bir biçimde göze çarpıyor.

 

Serinin ilk kitabı aslında bizi dünyaya ve olaylara hazırlıyordu. Ikinci kitapta ise artık dünyayı öğrenip ayrıntılar ile kafamızda netleştiriyoruz. Kesinlikle sürükleyici bir kitap olmuş. Her şey daha yeni başlıyor. Birinci kitabı sevdiyseniz bu kitaba bayılacaksınız!

Bir önceki yazımız olan Wildcard-Joker Oyuncusunun Hikayesi Seri 2 – Marie Lu başlıklı kitabımızda Wildcard-Joker Oyuncusunun Hikayesi Seri 2, Wildcard-Joker Oyuncusunun Hikayesi Seri 2 ekitap indir ve Wildcard-Joker Oyuncusunun Hikayesi Seri 2 ekitap oku ile ilgili bilgiler verilmektedir.

 

Related Articles

Back to top button