Edebiyat Kitapları

Sırlar Aşka Engel Mi? (Serisi 3) – Rachel Gibson PDF indir

Sırlar Aşka Engel Mi? (Serisi 3) – Rachel Gibson, pdf kitap bölümümüzde 2013 senesinde kaleme alınan Sırlar Aşka Engel Mi? (Serisi 3) – Rachel Gibson kitabını sizlerle paylaştık. Sırlar Aşka Engel Mi? (Serisi 3) – Rachel Gibson kitabının detayları..

Sırlar Aşka Engel Mi? (Serisi 3) – Rachel Gibson – Özeti

Sırlar Aşka Engel Mi? (Serisi 3)  –   Rachel Gibson

Sırlar Aşka Engel Mi? (Serisi 3) – Rachel Gibson

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
2013
Eklenme: Nisan 27th, 2021
Dil: Türkiye
Sayfa: 367
Yazar: Rachel Gibson
442

Maddie, Truly’ye sevgili veya koca bulmak için değil, çocukluğunda kötü şeyler yaşadığı kasabaya geçmişiyle yüzleşmek için döner. Bunun için her zorluğu göze almaya hazırdır.

Mick kadınlarla arasına gerekli mesafeyi koyabilen; onların, yaşamına müdahale etmesine izin vermeyen bir kişidir. Bu duruşundan hiç taviz vermez, ta ki sırları olan bir kadınla karşılaşana kadar… Onun bir gülüşü, tek bir dokunuşuyla aşk bağıra çağıra kapısına dayanır.

Lakin Mick, Maddie’yle alakalı gerçeği öğrendiğinde ikisi için hem aşk hem de hayat, içinden çıkılması güç bir hal alır… Geçmişten gelen ve her ikisini de derinden sarsan bu sır, aşklarına engel olabilecek midir?

Hangisi Tercih Edilmeli?

Aşk mı, Gerçek mi?

İki insanın tutkulu aşkı ve bu aşkı zora sokan sarsıcı bir sırrın konu edildiği müthiş bir roman. Rachel Gibson yine harikalar yaratmış. Booklist

Gizemli bir kadın ile her kadını kendine âşık edebilecek bir adamı bir araya gelir de ortaya buram buram aşk kokan bir roman çıkmaz mı? Sırlar Aşka Engel mi? tam da böyle bir kitap! Publishers Weekly

özet

Geçmişte yaşanan büyük bir acı ve seneler sonra bu acının küllerinden doğan kuvvetli ve harika bir aşk,

Maddie ufakken annesini kaybetmiştir. Ve teyzesiyle yaşamaya başlamıştır. Teyzesi de vefat ettikten sonra. Annesinin günlükleri eline geçmistir. Annesinin günlüklerini okuyup geçmişte yolculuğa çıkar ve Annesi ile ufakken yaşadığı kasabaya gider.

Mick ise bir bar sahibidir. Ve Maddie ile karşı karşıya geldiğında kendinin ona yakınlaştığını hisseder. Bu durum Maddie de de aynıdır. Ama Maddie Mick’ten bir sır saklıyordur. Peki Mick bunu öğrendiğinde ne yapacaktır.

Bir önceki yazımız olan Wildcard-Joker Oyuncusunun Hikayesi Seri 2 – Marie Lu başlıklı kitabımızda Wildcard-Joker Oyuncusunun Hikayesi Seri 2, Wildcard-Joker Oyuncusunun Hikayesi Seri 2 ekitap indir ve Wildcard-Joker Oyuncusunun Hikayesi Seri 2 ekitap oku ile ilgili bilgiler verilmektedir.

 

Related Articles

Back to top button