Çocuk Kitapları

Şirin Süt Kardeşliği Kulübüne Nasıl Girdim? Birsen Ekim Özen Timaş Çocuk Pdf indir

Şirin Süt Kardeşliği Kulübüne Nasıl Girdim? Birsen Ekim Özen Timaş Çocuk Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Şirin Süt Kardeşliği Kulübüne Nasıl Girdim? Birsen Ekim Özen Timaş Çocuk Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Timaş Çocuk aracılığıyla çıkarılan Şirin Süt Kardeşliği Kulübüne Nasıl Girdim? Birsen Ekim Özen Timaş Çocuk Kitabı 96 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 2. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Şirin Süt Kardeşliği Kulübüne Nasıl Girdim? Birsen Ekim Özen Timaş Çocuk kitabı 12.50×19.50 cm‘dir. Ekim 2017 nolu ISBN numarasına sahip Şirin Süt Kardeşliği Kulübüne Nasıl Girdim? Birsen Ekim Özen Timaş Çocuk kitabının yazarı Birsen Ekim ÖzenŞirin Süt Kardeşliği Kulübüne Nasıl Girdim? Birsen Ekim Özen Timaş Çocuk PDF indirebilirsiniz. 

Şirin Süt Kardeşliği Kulübüne Nasıl Girdim? Birsen Ekim Özen Timaş Çocuk Kitabı Pdf indir

“Lokum ve ben şiddetle başımızı salladık. Yardım etmek kolaydı, şimdi önümüzde aşmamız gereken kocaman bir süt kutusu engeli vardı. Arkadaşlarımızın, Volkanların evin arka bahçesine girmelerini seyrettik. Demek toplantılarını burada yapıyorlardı. Acaba kime yardım ediyorlardı; durumu kötü olanlara mı, hastalara mı, hayvanlara mı? Daha da heyecanlandık, kesinlikle bu kulübe girmemiz gerekiyor.”
 
Yardım etmek güzeldir fakat her yardımın o insana faydası olur mu? Şirin bir süt kutusunun peşinden gittiği bu hikâyede “gerçek yardım”ın ne olduğunu öğreniyor. 
 

 

Related Articles

Back to top button