Çocuk Kitapları

Şirin Rusyada Uyutan Göl Birsen Ekim Özen Timaş Çocuk Pdf indir

Şirin Rusyada Uyutan Göl Birsen Ekim Özen Timaş Çocuk Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Şirin Rusyada Uyutan Göl Birsen Ekim Özen Timaş Çocuk Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Timaş Çocuk aracılığıyla çıkarılan Şirin Rusyada Uyutan Göl Birsen Ekim Özen Timaş Çocuk Kitabı 96 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 1. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Şirin Rusyada Uyutan Göl Birsen Ekim Özen Timaş Çocuk kitabı 12.50×19.50 cm‘dir. Mart 2018 nolu ISBN numarasına sahip Şirin Rusyada Uyutan Göl Birsen Ekim Özen Timaş Çocuk kitabının yazarı Birsen Ekim ÖzenŞirin Rusyada Uyutan Göl Birsen Ekim Özen Timaş Çocuk PDF indirebilirsiniz. 

Şirin Rusyada Uyutan Göl Birsen Ekim Özen Timaş Çocuk Kitabı Pdf indir

Dışarıdaki soğuk, İstanbul’un kış günlerinden gelmiş gibi. Bu sıcaklıklar bizim televizyonların, “Kara kış İstanbul’u mahvetti!” diye haber sunmalarına yetecek bir donduruculukta. Ama burada yaşayanlar için çok sıradan olmalı ki başlarında şapka, üzerlerinde palto bile yok. Bahar gelmiş gibi bir havadalar!”
Şirin ve dostları, Rusya’da hangi maceraları yaşadı dersiniz? Bir çılgının şehri, borş çorbası, Kuğu Gölü, Dostoyevski… Daha neler neler!
 
Şirin’le her zaman olduğu gibi çok ama çooook eğlenmeye hazırlanın!

Etiketler: Şirin Rusyada Uyutan Göl Birsen Ekim Özen Timaş Çocuk Pdf oku , Şirin Rusyada Uyutan Göl Birsen Ekim Özen Timaş Çocuk Pdf kitap indir, Şirin Rusyada Uyutan Göl Birsen Ekim Özen Timaş Çocuk pdf oku ücretsiz, Şirin Rusyada Uyutan Göl Birsen Ekim Özen Timaş Çocuk kitap indir ücretsiz, Şirin Rusyada Uyutan Göl Birsen Ekim Özen Timaş Çocuk pdf indir yandex, Şirin Rusyada Uyutan Göl Birsen Ekim Özen Timaş Çocuk pdf oku özet, Şirin Rusyada Uyutan Göl Birsen Ekim Özen Timaş Çocuk kitap özeti. 

 

Related Articles

Back to top button