Çocuk Kitapları

Şirin Evcil Bir Balinam Var Birsen Ekim Özen Timaş Çocuk Pdf indir

Şirin Evcil Bir Balinam Var Birsen Ekim Özen Timaş Çocuk Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Şirin Evcil Bir Balinam Var Birsen Ekim Özen Timaş Çocuk Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Timaş Çocuk aracılığıyla çıkarılan Şirin Evcil Bir Balinam Var Birsen Ekim Özen Timaş Çocuk Kitabı 96 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 2. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Şirin Evcil Bir Balinam Var Birsen Ekim Özen Timaş Çocuk kitabı 12.50×19.50 cm‘dir. Ekim 2017 nolu ISBN numarasına sahip Şirin Evcil Bir Balinam Var Birsen Ekim Özen Timaş Çocuk kitabının yazarı Birsen Ekim ÖzenŞirin Evcil Bir Balinam Var Birsen Ekim Özen Timaş Çocuk PDF indirebilirsiniz. 

Şirin Evcil Bir Balinam Var Birsen Ekim Özen Timaş Çocuk Kitabı Pdf indir

“Hemen telefonun başına geçip, çok çevreci olduklarını bekleme müziklerindeki kuş seslerinden hemen anladığımız yardım derneğini aradık. Telefona çok tatlı bir abla çıktı. Bizim balinalara yardım etmek istediğimizi anlayınca sevincinden çıldırdı. Yavru bir balinaya anne olabileceğimizi dile getirdi. Bu ne havalı bir annelikti böyle! Çevremde önceden hiç balina annesi görmemiştim. Çok heyecanlanmıştım.”
 
Dünyayı daha iyi bir yer hâline getirmek için bir balinaya anne olmaya karar veren Şirin’in tek derdi balinasını nasıl doyuracağıyken beklenmedik olaylarla Şirin, yardım kuruluşlarının önemini ve herkese güvenmemek gerektiğini fark ediyor. 

 

Related Articles

Back to top button