Pdf Kitap

Sıradan Hisseler Sıradışı Karlar Pdf indir

Sıradan Hisseler Sıradışı Karlar pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 9786258489385 sayfadan oluşan Sıradan Hisseler Sıradışı Karlar kitabı TÜRKÇE olarak çıkarılmıştır. Philip A. Fisher tarafından kaleme alınan Sıradan Hisseler Sıradışı Karlar isimli kitap Common Stocks Uncommon Profits and Other Writings dilinde ve Karton Kapak ebatındadır. Sıradan Hisseler Sıradışı Karlar kitabını 07.07.2022 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Sıradan Hisseler Sıradışı Karlar pdf oku indir.

Sıradan Hisseler Sıradışı Karlar pdf indir

“Phil ne yazsa gözüm kapalı okurum ve size de aynısını tavsiye ederim.” —Warren Buffett
 
Modern yatırım teorisinin öncülerinden birisi olan Philip Fisher, tüm zamanların da en etkili yatırımcılarından biri. Elli yıldan uzun bir süre önce ortaya koyduğu yatırım felsefeleri, yalnızca günümüz finansörleri ve yatırımcıları tarafından çalışılıp uygulanmıyor, bunun yanı sıra bir çokları tarafından yatırımın temel taşı olarak kabul ediliyor. Sıradan Hisseler Sıradışı Kârlar, ilk yayımlandığı tarihten şimdiye kadar hâlâ yatırım başarısı için paha biçilmez bir referans olmaya devam ediyor. Şimdi, bu zamansız klasikte Fisher’ın bi hayli beğeni alan diğer yazıları Muhafazakâr Yatırımcılar İyi Uyur ve Bir Yatırım Felsefesi Geliştirmek de bir arada okurla buluşuyor.
 
“Sıradan Hisseler Sıradışı Kârlar kitabını okuduktan sonra Phil Fisher’a ulaştım… Onunla tanıştığımda, fikirlerinden olduğu kadar kendisinden de etkilendim. Phil’in metotlarıni tercih ederek işi kapsamlı bir biçimde anlamak, birinin akıllı yatırımlar yapmasını sağlar.”
—Warren Buffett
 
“Kamuoyunda pek az tanınan, bazı zamanlarda ropörtaj veren ve çok az sayıda müşteri kabul eden Philip Fisher, yine de en dikkatli yatırım profesyonelleri tarafından okunuyor ve takip ediliyor… Warren Buffett’ın yaptığı gibi, Fisher’ın benimsediği yatırım ilkeleri üzerinde düşünen herkes kazançlı çıkar.”
—James W. Michaels, Forbes

Sıradan Hisseler Sıradışı Karlar kitap özeti

Sıradan Hisseler Sıradışı Karlar pdf oku

Sıradan Hisseler Sıradışı Karlar Pdf indir

 

Related Articles

Check Also
Close
Back to top button