Çocuk Kitapları

Sınıftan Yükselen Sesler Rob Buyea Pdf indir

Sınıftan Yükselen Sesler Rob Buyea Altın Kitaplar Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Sınıftan Yükselen Sesler Rob Buyea Altın Kitaplar Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Altın Kitaplar aracılığıyla çıkarılan Sınıftan Yükselen Sesler Rob Buyea Altın Kitaplar Kitabı 267 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 2. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Sınıftan Yükselen Sesler Rob Buyea Altın Kitaplar kitabı 13.50×19.50 cm‘dir. Temmuz 2021 nolu ISBN numarasına sahip Sınıftan Yükselen Sesler Rob Buyea Altın Kitaplar kitabının yazarı Rob BuyeaSınıftan Yükselen Sesler Rob Buyea Altın Kitaplar PDF indirebilirsiniz. 

Sınıftan Yükselen Sesler Rob Buyea Altın Kitaplar Kitabı Pdf indir

Yedi çocuk. Bir sınıf. Olağanüstü bir öğretmen. Ve hayatlarını değiştiren bir okul yılı. Snow Hill Okulunun yedi öğrencisi için 5. sınıf hiç de kolay başlamamıştır. Okulun yenisi, uyum sorunu yaşayan akıllı ve hoşgörülü Jessica… Dostunuz gibi görünüp arkanızdan iş çevirebilen baş belası Alexia… Sürekli hınzırlık peşinde koşan sınıfın en yaramazı Peter… Gözlerinden zekâ fışkıran Luke… Çekingen yapılı, en ufak şeyden kırılabilen Danielle… Ailesi sebebiyle dostlarınca dışlanan çekingen Anna… Ve okuldan ölesiye nefret eden aksi yaradılışlı Jeffrey. Lakin yeni öğretmenleri Bay Terupt, yaşa ve öğren adını verdiği alışılmadık eğitim metoduyla, azarlamak yerine davranışlarının sonuçlarıyla yüzleşmelerini sağlayarak onlarla nasıl başa çıkacağını biliyor gibidir. Lakin belki de bu metodun da bir sınırı olmak zorundadır. Çünkü karlı bir günde yaşanan korkunç bir kaza herkesi ve her şeyi değiştirecektir… Rob Buyea’nın bu olağanüstü romanı yedi çocuğun dilinden ayrı ayrı aktarılıyor. Her birinin değişik bir hikâyesi ve öğretmenlerini eşsiz kılan niteliklere değişik bir bakış açısı var. Sınıftan Yükselen Sesler, olumlu düşünmeyi öğreten, öğrenmek istiyorsanız çaba göstermek gerektiğini anlatan, bizi biz yapan en büyük değerler olan yardımlaşmayı ve dostluğu yücelten muhteşem bir roman.

Etiketler: Sınıftan Yükselen Sesler Rob Buyea Altın Kitaplar Pdf oku , Sınıftan Yükselen Sesler Rob Buyea Altın Kitaplar Pdf kitap indir, Sınıftan Yükselen Sesler Rob Buyea Altın Kitaplar pdf oku ücretsiz, Sınıftan Yükselen Sesler Rob Buyea Altın Kitaplar kitap indir ücretsiz, Sınıftan Yükselen Sesler Rob Buyea Altın Kitaplar pdf indir yandex, Sınıftan Yükselen Sesler Rob Buyea Altın Kitaplar pdf oku özet, Sınıftan Yükselen Sesler Rob Buyea Altın Kitaplar kitap özeti. 

 

Related Articles

Back to top button