Pdf Kitap

Simya (Kur’an’da Şifa Sırları) Kubilay Aktaş PDF İndir

Simya (Kur’an’da Şifa Sırları) Kubilay Aktaş PDF İndir, e-kitap bölümümüzde Simya (Kur’an’da Şifa Sırları) Kubilay Aktaş PDF İndir başlığı ile kitap özetini paylaştık. Simya (Kur’an’da Şifa Sırları) Kubilay Aktaş PDF İndir kitabın detayları yazımızda.. 

Simya (Kur’an’da Şifa Sırları) Kubilay Aktaş PDF İndir

Kubilay Aktaş, Simya, Kur’an’da Şifa Sırları, pdf, indir, oku, e-kitap, 1975 yılı Mersin doğumlu yazarın çok sayıda dini eseri bulunmaktadır. Simya – Kur’an’da Şifa Sırları kitabının bunun yanında Gizli Telkinler Kur’an Terapisi, Yaşamın El Kitabı – Hayatın Mucizesi bazı eserleridir. Yazar Yüksek Öğrenimini Erzurum’da tamamlamıştır. Yurtiçi ve yurtdışında eğitim vermektedir.

Simya: Kur’an’da Şifa Sırları, zihinlerin ve kolektif bilincin Celcelutiye kanalına hazırlanması yönünden önem arz eder.
İnsanın kendini bilmesi simyanın, dönüşümün ve şifanın tâ kendisidir. Ve kendini dönüştüren büyük bir sır elde etmiştir. Bu sırrı elde etmek için kendimizi dışarıdan değil içeriden inşâ ederiz. Kubilay Aktaş

Sır, hiçlikte gizlidir. Odanızı boşaltırsanız evet orası boşalır ama, başka bir şeyle dolmuştur. Size hareket sahası açılır. Kendinize gelirsiniz. “Sen”, olmak istiyorsan odanı, kalbini (merkezi) dünyanın kirinden (bedenî ve toksit) ve pasından (düşünce) arındırman lazım. Onlar beni terk etmeden evvel, ben onları terk ediyorum demektir bu. Ya Bâki entel Bâki… Nakşîlerin zikridir. Ağırlıklar ve benler (kimlikler), düşünceler bu zikirle sizden düşer. – alıntı

Simya – Kur’an’da Şifa Sırları PDF

Dosya Boyutu 1 MB

 

Related Articles

Back to top button