Çocuk Kitapları

Sihirli Kelimeler Çiğdem Harbellioğlu Masal Seramik Evi Pdf indir

Sihirli Kelimeler Çiğdem Harbellioğlu Masal Seramik Evi Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Sihirli Kelimeler Çiğdem Harbellioğlu Masal Seramik Evi Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. MSE Yayınları aracılığıyla çıkarılan Sihirli Kelimeler Çiğdem Harbellioğlu Masal Seramik Evi Kitabı 48 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. Kuşe Kağıt baskı ile çıkan Sihirli Kelimeler Çiğdem Harbellioğlu Masal Seramik Evi kitabı 22.00×22.50 cm‘dir. 9786058125254 nolu ISBN numarasına sahip Sihirli Kelimeler Çiğdem Harbellioğlu Masal Seramik Evi kitabının yazarı KomisyonSihirli Kelimeler Çiğdem Harbellioğlu Masal Seramik Evi PDF indirebilirsiniz. 

Sihirli Kelimeler Çiğdem Harbellioğlu Masal Seramik Evi Kitabı Pdf indir

Sihirli Kelimeler Çiğdem Harbellioğlu Masal Seramik Evi

Seda Haleblioğlu / Psikolog & Aile Danışmanı
Mutluluğa anlam katan değer; “Sihirli Kelimeler”
Mutluluğu sihirli sözcüklerin gücünü tercih ederek yakalayan harika bir ormanı anlatan bu masal, saygı, yardımseverlik ve sevgi temalarını işleyerek çocukları sosyal ve bilişsel anlamda desteklerken, yetişkinlere de unutulmaya yüz tutmuş sihirli sözcüklerin gücünü bir kez daha hatırlatır nitelikte.

İpek Yeşilkaya / Uzman Psikolog
Sihirli sözcükler kitabı öylesine içten duygular ve tatlı bir dil ile yazılmış ki ruh halim masalla birlikte yumuşadıkça yumuşadı ve ardından koca bir gülümseme yayıldı suratıma. Kitapta davranışlarımızın ve kararlarımızın duygularımızdan etkilenişi çocukların rahatça anlayabileceği bir biçimde somut örnekler ile işlenmiş. Bir uzman olarak, çocuklaradeğerler eğitimini hep masalar üzerinden anlatırım ve şunu söyleyebilirim ki “Sihirli Kelimeler” kitabıartık benim de masallarımın içinde.

Etiketler: Sihirli Kelimeler Çiğdem Harbellioğlu Masal Seramik Evi Pdf oku , Sihirli Kelimeler Çiğdem Harbellioğlu Masal Seramik Evi Pdf kitap indir, Sihirli Kelimeler Çiğdem Harbellioğlu Masal Seramik Evi pdf oku ücretsiz, Sihirli Kelimeler Çiğdem Harbellioğlu Masal Seramik Evi kitap indir ücretsiz, Sihirli Kelimeler Çiğdem Harbellioğlu Masal Seramik Evi pdf indir yandex, Sihirli Kelimeler Çiğdem Harbellioğlu Masal Seramik Evi pdf oku özet, Sihirli Kelimeler Çiğdem Harbellioğlu Masal Seramik Evi kitap özeti. 

 

Related Articles

Back to top button