Çocuk Kitapları

Sihirli Bıyıklar Tom Angleberger Pdf indir

Sihirli Bıyıklar Tom Angleberger Altın Kitaplar Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Sihirli Bıyıklar Tom Angleberger Altın Kitaplar Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Altın Kitaplar aracılığıyla çıkarılan Sihirli Bıyıklar Tom Angleberger Altın Kitaplar Kitabı 232 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 14.00×22.50 cm baskı ile çıkan Sihirli Bıyıklar Tom Angleberger Altın Kitaplar kitabı Eylül 2015‘dir. 9789752120358 nolu ISBN numarasına sahip Sihirli Bıyıklar Tom Angleberger Altın Kitaplar kitabının yazarı Tom AnglebergerSihirli Bıyıklar Tom Angleberger Altın Kitaplar PDF indirebilirsiniz. 

Sihirli Bıyıklar Tom Angleberger Altın Kitaplar Kitabı Pdf indir

O yalnızca takma bir bıyık değil! İkna eden, dudak gıdıklayan, koca bir kasabaya hiç düşünmeden, “Evet efendim!” dedirten cinsten bir bıyık, yani Sihirli!

Sven’in Ucuz Ürünler Dükkânı’ndan alınmış olan bir takma bıyık, 7. sınıf öğrencisi iki arkadaşı ülkenin kaderi hususunda yüz yüze getiriyor.

Arkadaşı Lenny’den istediği borç parayla satın aldığı takma bıyıkla tüm şehri etkisi altına alan Casper, artık her istediğini yapabileceğini anlar, buna Başkan olmak da dahildir…

Casper, nam-ı diğer Fako Mustacho, hipnotize olmuş bir kasaba dolusu insanı peşine takarak Beyaz Saray’a doğru ilerlemeye başlar.

Lenny ise bu çılgınlığa engel olmak için bir çare bulmak zorundadır.

 

Related Articles

Back to top button