Felsefe Kitapları

Sevebilmek (İlişkilerin Büyüsü ve Beraber Uyanabilmek) – Guy Finley PDF indir

Sevebilmek (İlişkilerin Büyüsü ve Beraber Uyanabilmek) – Guy Finley, pdf kitap bölümümüzde 2019 senesinde kaleme alınan Sevebilmek (İlişkilerin Büyüsü ve Beraber Uyanabilmek) – Guy Finley kitabını sizlerle paylaştık. Sevebilmek (İlişkilerin Büyüsü ve Beraber Uyanabilmek) – Guy Finley kitabının detayları..

Sevebilmek (İlişkilerin Büyüsü ve Beraber Uyanabilmek) – Guy Finley – Özeti

Sevebilmek (İlişkilerin Büyüsü ve Beraber Uyanabilmek) – Guy Finley

Sevebilmek (İlişkilerin Büyüsü ve Beraber Uyanabilmek) – Guy Finley

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
2019
Eklenme: Mayıs 31st, 2019
Dil: Türkiye
Sayfa: 240
Yazar: Guy Finley
3.274

İlişkilerin büyüsünü keşfetmeye ve sevdiğinle birlikte birlikte uyanabilmeye hazır mısın?

O halde doğru sev!

Hem de sınırsızca, doludizgin, alabildiğine, cüretkârca, cömertçe, hiç esirgemeden, geri adım atmadan, sağanak misali yağarcasına, hesap etmeden, ölçüp tartmadan, eğip bükmeden, teminat aramadan, verdiğinin geri dönmesini beklemeden, garanticiliğe meyletmeden, korkusuzca, cesaretle sev!

Çünkü sevebilmek, içsel bir reformdur.

Bir şeyleri sevmeye başladığında, dünveya değişmeye başlar. Sevilmemek korkusundan özgürleşmiş, sevmek için sevilmeye ihtiyacın kalmamıştır artık.

Hesapsızca sevebilmenin ve sevdikçe her şeyi değiştirebilmenin büyüsüyle yeni hayatlar ve ilişkiler inşa ediyor, sonsuz olasılıklara fırsat veriyorsundur.

Kaybetme korkusu bir tehdit değildir bundan böyle. Bilirsin ki sevebilen için kaybetmek yoktur.

İşte bu yüzden “Sevip sevilmek cennettir…” diyenler yalan dile getirdiler hep.

“Her şeye rağmen sevebilmektir cennet…”

İlişkinin gerçek büyüsü SEVEBİLMEKtir…

Uluslararası çok satanlar listesinde haftalarca bir numara olan, Türkiye’de de yüz binlerce okura ulaşmayı başaran VAZGEÇEBİLMEK kitabının yazarı Guy Finley’den, ilişkilerin büyüsü üzerine eşsiz bir sevgi çözümlemesi…

SEVEBİLMEK adlı bu yeni kitabıyla ilişkilerin kaderini baştan yazmaya talip olan Guy Finley, bir kez daha doğru bilineni tersine çeviriyor ve sevginin ilkelerini sıralıyor peş peşe…

Üstelik, “Sevmek tabii ki büyüleyici ama mesele doğru sevebilmek…” diyor.

Bir önceki yazımız olan Günahın Üç Rengi – Gülseren Budayıcıoğlu başlıklı kitabımızda Günahın Üç Rengi ekitap indir, Günahın Üç Rengi ekitap oku ve Günahın Üç Rengi pdf indir ile ilgili bilgiler verilmektedir.

 

Related Articles

Back to top button