Edebiyat Kitapları

Sevdiğim Tüm Erkeklere Seri I – Jenny Han PDF indir

Sevdiğim Tüm Erkeklere Seri I – Jenny Han, pdf kitap bölümümüzde 2016 senesinde kaleme alınan Sevdiğim Tüm Erkeklere Seri I – Jenny Han kitabını sizlerle paylaştık. Sevdiğim Tüm Erkeklere Seri I – Jenny Han kitabının detayları..

Sevdiğim Tüm Erkeklere Seri I – Jenny Han – Özeti

Sevdiğim Tüm Erkeklere Seri I  – Jenny Han

Sevdiğim Tüm Erkeklere Seri I – Jenny Han

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
2016
Eklenme: Ağustos 30th, 2021
Dil: Türkiye
Sayfa: 295
Yazar: Jenny Han
105

Sevdiğim Tüm Erkeklere Seri I kitabından, Ya şimdiye dek âşık olduğunuz her erkek onlar ile ilgili ne düşündüğünüzü öğrenseydi?.. Hem de hepsi aynı anda!

Lara Jean aşk mektuplarını annesinin verdiği bir şapka kutusunda saklıyordu. Bunlar başkasından aldığı mektuplar değil, kendi yazdıklarıydı. Sevdiği her çocuk için bir; toplam beş tane. Yazarak kalbi ile ruhundakileri dışarı dökebiliyor ve gerçek hayatta asla söyleyemeyeceği duyguları mektuba aktarabiliyordu çünkü onları yalnızca kendisi görecekti.

Tabii bu gizli mektuplar postalanınca durum değişti ve böylece Lara Jean’in hayali aşk yaşamı birdenbire kontrolden çıktı…

“Yazarken kendimi hiç tutmuyorum. O kişi asla okumayacakmış gibi yazıyorum çünkü asla okumayacak. Tüm gizli düşüncelerimi, tüm gözlemlerimi, içimde biriktirdiğim her şeyi mektuba döküyorum. Bitirdiğimde zarfı kapayıp adresi yazıyorum ve şapka kutuma koyuyorum.

Düşünürsek tam manasıyla aşk mektubu sayılmazlar. Artık daha fazla âşık olmak istemediğim zaman yazıyorum. Veda etmek için. Çünkü yazdıktan sonra beni tüketen bu aşk aracılığıyla tüketilmem sona eriyor.

O da benim gibi muzla mı sever diye düşünmeden mısır gevreğimi yiyebiliyorum; aşk şarkılarına onu anmadan eşlik edebiliyorum. Eğer aşk ele geçirilmeyse, mektuplarım da benim şeytan çıkarma ritüelim sayılabilir. Mektuplarım beni özgür kılıyor. Ya da minimumından öyle olmasını bekliyorum.”

Bir önceki yazımız olan Wildcard-Joker Oyuncusunun Hikayesi Seri 2 – Marie Lu başlıklı kitabımızda Wildcard-Joker Oyuncusunun Hikayesi Seri 2, Wildcard-Joker Oyuncusunun Hikayesi Seri 2 ekitap indir ve Wildcard-Joker Oyuncusunun Hikayesi Seri 2 ekitap oku ile ilgili bilgiler verilmektedir.

 

Related Articles

Back to top button