Çocuk Kitapları

Sevdalı Bulut Masalı Nazım Hikmet Ran Pdf indir

Sevdalı Bulut Masalı Nazım Hikmet Ran Yapı Kredi Yayınları Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Sevdalı Bulut Masalı Nazım Hikmet Ran Yapı Kredi Yayınları Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Yapı Kredi Yayınları aracılığıyla çıkarılan Sevdalı Bulut Masalı Nazım Hikmet Ran Yapı Kredi Yayınları Kitabı 52 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 2. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Sevdalı Bulut Masalı Nazım Hikmet Ran Yapı Kredi Yayınları kitabı 14.00×21.50 cm‘dir. Kasım 2020 nolu ISBN numarasına sahip Sevdalı Bulut Masalı Nazım Hikmet Ran Yapı Kredi Yayınları kitabının yazarı Nazım Hikmet RanSevdalı Bulut Masalı Nazım Hikmet Ran Yapı Kredi Yayınları PDF indirebilirsiniz. 

Sevdalı Bulut Masalı Nazım Hikmet Ran Yapı Kredi Yayınları Kitabı Pdf indir

Sonunda, hep iyiden yana dönecek dünya…
Nâzım Hikmet’ten umut üstüne unutulmaz bir masal…
Sevdalı Bulut, Türkiye ve dünya edebiyatının büyük ozanı Nâzım Hikmet’in yazdığı masallardan bir masal. Sevdanın, dostluğun, bağlılığın ve iyiliğin kazandığı bir dünya resmi. Kim asmak istemez ki bu resmi kalbinin duvarına?

“Ayşe kızın ela gözleri gün ışığıyla doluydu. Sırma saçlarıpırıl pırıldı. Bir eliyle, sağındaki tavşanın uzun kulaklarını çekiştiriyor, öbür eliyle sol omuzundaki güvercini okşuyordu. İşte bulut tam bu sırada bahçenin üzerinde belirdi. Bahçeye bir gölge düştü, ama çok durmadı, ortalık yine ışıklandı. Derken bahçeye, demin soldan sağa düşen gölge bu sefer sağdan sola düştü. Sizin anlayacağınız, bulut yukarda soldan sağa bahçenin üzerinden geçmiş, sonra arkasına bakıp bahçede Ayşe kızı görünce gerisin geri yine bahçenin üstüne gelmişti. Ayşe kız da bulutu gördü. Tavşan da gördü bulutu, tanıdı da. Güvercin de gördü bulutu, kendini kurtaran bulut olduğunu anladı, kanatlarını çırptı hafiften.”

Etiketler: Sevdalı Bulut Masalı Nazım Hikmet Ran Yapı Kredi Yayınları Pdf oku , Sevdalı Bulut Masalı Nazım Hikmet Ran Yapı Kredi Yayınları Pdf kitap indir, Sevdalı Bulut Masalı Nazım Hikmet Ran Yapı Kredi Yayınları pdf oku ücretsiz, Sevdalı Bulut Masalı Nazım Hikmet Ran Yapı Kredi Yayınları kitap indir ücretsiz, Sevdalı Bulut Masalı Nazım Hikmet Ran Yapı Kredi Yayınları pdf indir yandex, Sevdalı Bulut Masalı Nazım Hikmet Ran Yapı Kredi Yayınları pdf oku özet, Sevdalı Bulut Masalı Nazım Hikmet Ran Yapı Kredi Yayınları kitap özeti. 

 

Related Articles

Back to top button