Çocuk Kitapları

Seraph Of The End Kıyamet Meleği 5 Takaya Kagami Pdf indir

Seraph Of The End Kıyamet Meleği 5 Takaya Kagami Kurukafa Yayınevi Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Seraph Of The End Kıyamet Meleği 5 Takaya Kagami Kurukafa Yayınevi Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Kurukafa Yayınevi aracılığıyla çıkarılan Seraph Of The End Kıyamet Meleği 5 Takaya Kagami Kurukafa Yayınevi Kitabı 192 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 2. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Seraph Of The End Kıyamet Meleği 5 Takaya Kagami Kurukafa Yayınevi kitabı 12.50×19.00 cm‘dir. Temmuz 2021 nolu ISBN numarasına sahip Seraph Of The End Kıyamet Meleği 5 Takaya Kagami Kurukafa Yayınevi kitabının yazarı Takaya KagamiSeraph Of The End Kıyamet Meleği 5 Takaya Kagami Kurukafa Yayınevi PDF indirebilirsiniz. 

Seraph Of The End Kıyamet Meleği 5 Takaya Kagami Kurukafa Yayınevi Kitabı Pdf indir

Gizemli bir virüs dünyaya yayıldı ve 13 yaşın üzerindeki herkesin ölümüne yol açtı. Vampirler karanlık köşelerinden çıktılar ve hayatta kalan çocukları yer altının karanlığına mahkum ettiler. Bu çocuklardan birisi olan Yuiçiro vampirlerin elinden kurtulmayı başardı ve Japon İmpratorluğunun vampirlerle savaşan Ay Şeytanları Bölüğüne katıldı. Tek istediği intikam almaktı ve şimdi en ön saflarda vampilerle savaşıyor.

Yuiçiro sonunda kendine geldi. Hiiragiler türlü türlü sorular sorup Yuiçiroyu sorgulamaya başladı… Hiiragi ailesinin kibir dolu tavırları karşısında dostlarının ne kadar mühim olduğunu anlayan Yuiçiro, hem Mikaelayı vampirlerin elinden kurtarmak hem de dostları için şeytan büyüsü donanımının gücünü arttırmak için canla başla eğitim yapmaya koyuldu. Bakalım her şey planlandığı gibi gidecek mi?

Etiketler: Seraph Of The End Kıyamet Meleği 5 Takaya Kagami Kurukafa Yayınevi Pdf oku , Seraph Of The End Kıyamet Meleği 5 Takaya Kagami Kurukafa Yayınevi Pdf kitap indir, Seraph Of The End Kıyamet Meleği 5 Takaya Kagami Kurukafa Yayınevi pdf oku ücretsiz, Seraph Of The End Kıyamet Meleği 5 Takaya Kagami Kurukafa Yayınevi kitap indir ücretsiz, Seraph Of The End Kıyamet Meleği 5 Takaya Kagami Kurukafa Yayınevi pdf indir yandex, Seraph Of The End Kıyamet Meleği 5 Takaya Kagami Kurukafa Yayınevi pdf oku özet, Seraph Of The End Kıyamet Meleği 5 Takaya Kagami Kurukafa Yayınevi kitap özeti. 

 

Related Articles

Back to top button