Çocuk Kitapları

Seraph of the End Kıyamet Meleği 14 Takaya Kagami Pdf indir

Seraph of the End Kıyamet Meleği 14 Takaya Kagami Kurukafa Yayınevi Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Seraph of the End Kıyamet Meleği 14 Takaya Kagami Kurukafa Yayınevi Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Kurukafa Yayınevi aracılığıyla çıkarılan Seraph of the End Kıyamet Meleği 14 Takaya Kagami Kurukafa Yayınevi Kitabı 176 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 2. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Seraph of the End Kıyamet Meleği 14 Takaya Kagami Kurukafa Yayınevi kitabı 12.00×19.00 cm‘dir. Mayıs 2021 nolu ISBN numarasına sahip Seraph of the End Kıyamet Meleği 14 Takaya Kagami Kurukafa Yayınevi kitabının yazarı Takaya KagamiSeraph of the End Kıyamet Meleği 14 Takaya Kagami Kurukafa Yayınevi PDF indirebilirsiniz. 

Seraph of the End Kıyamet Meleği 14 Takaya Kagami Kurukafa Yayınevi Kitabı Pdf indir

Gizemli bir virüs dünyaya yayıldı ve 13 yaşın üzerindeki herkesin ölümüne yol açtı. Vampirler karanlık köşelerinden çıktılar ve hayatta kalan çocukları yer altının karanlığına mahkûm ettiler. Bu çocuklardan birisi olan Yuiçiro vampirlerin elinden kurtulmayı başardı ve Japon İmparatorluğunun vampirlerle savaşan Ay Şeytanları Bölüğüne katıldı. Tek istediği intikam almaktı ve şimdi en ön saflarda vampirlerle savaşıyor.

Ferid Bathory ve Krul Tepeş diğer asil vampirler aracılığıyla yakalanmış durumda ve iki vampir günler sürecek bir Güneş ışığı işkencesine maruz kalırken, Şinoa Birliğindekiler sabırlı bir bekleyişe girmeye zorlanıyorlar. Peki bu bekleyiş için Ferid’in Osaka’daki malikânesinden daha iyi bir yer olabilir mi? Bunun yanı sıra, Şeytan Ordusu da Şibuya’da bir darbe hazırlığı içinde, fakat Guren’in Yuiçiro’yu da yakında zamandan ilgilendiren kendi planları var…

Etiketler: Seraph of the End Kıyamet Meleği 14 Takaya Kagami Kurukafa Yayınevi Pdf oku , Seraph of the End Kıyamet Meleği 14 Takaya Kagami Kurukafa Yayınevi Pdf kitap indir, Seraph of the End Kıyamet Meleği 14 Takaya Kagami Kurukafa Yayınevi pdf oku ücretsiz, Seraph of the End Kıyamet Meleği 14 Takaya Kagami Kurukafa Yayınevi kitap indir ücretsiz, Seraph of the End Kıyamet Meleği 14 Takaya Kagami Kurukafa Yayınevi pdf indir yandex, Seraph of the End Kıyamet Meleği 14 Takaya Kagami Kurukafa Yayınevi pdf oku özet, Seraph of the End Kıyamet Meleği 14 Takaya Kagami Kurukafa Yayınevi kitap özeti. 

 

Related Articles

Back to top button