En Çok Okunan Kitaplar

Seninle Başlamadı Mark Wolynn Sola Unitas Pdf indir

Seninle Başlamadı Mark Wolynn Sola Unitas Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Seninle Başlamadı Mark Wolynn Sola Unitas Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Sola Yayınları aracılığıyla çıkarılan Seninle Başlamadı Mark Wolynn Sola Unitas Kitabı 280 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 2. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Seninle Başlamadı Mark Wolynn Sola Unitas kitabı 14.50×21.00 cm‘dir. Haziran 2021 nolu ISBN numarasına sahip Seninle Başlamadı Mark Wolynn Sola Unitas kitabının yazarı Mark WolynnSeninle Başlamadı Mark Wolynn Sola Unitas PDF indirebilirsiniz. 

Seninle Başlamadı Mark Wolynn Sola Unitas Kitabı Pdf indir

Seninle Başlamadı geleneksel psikoterapinin, ilaçların ve diğer müdahale metotlarınin uzun süredir çözemediği zorlukların ortadan kaldırılmasında dönüştürücü bir yaklaşım sağlamaktadır.

“Seninle Başlamadı travma terapileri alanında, farkındalık uygulamaları hususunda insanı anlamak için ileriye doğru kuvvetli bir adım atmanızı sağlıyor. Cesur, yaratıcı ve şevkat dolu bir çalışma.”

-Sharon Salzberg, Yazar Lovingkindness and Real Happiness

“Kalıpları altüst eden bu kitap kalıtsal aile travmaları hususunda anlayışı geliştiren ve acı çekmeye son verebilecek kuvvetli araçlar sunuyor. Mark Wolynn iyileşmeye doğru yapılacak seyahatte güvenilir ve bilge bir rehberdir.”

-Tara Brach, PhD, Yazar Radical Acceptance and True Refuge

“Mark Wolynn, bilemediğimiz ve acı çekmemize neden olan çözülmemiş travmalarla bizi atalarımıza derinden bağlayan yolları aydınlatma hususunda muhteşem bir iş başarıyor. Bize derinden anlayışı, diyalog görselleştirmelerini ve şefkatle yeniden bağlanmayı sağlayacak teknikler ve beceriler sunuyor.”

-James S. Gordon, MD, Yazar Unstuck: Your Guide to the Seven-Stage Journey Out of Depression

Etiketler: Seninle Başlamadı Mark Wolynn Sola Unitas Pdf oku , Seninle Başlamadı Mark Wolynn Sola Unitas Pdf kitap indir, Seninle Başlamadı Mark Wolynn Sola Unitas pdf oku ücretsiz, Seninle Başlamadı Mark Wolynn Sola Unitas kitap indir ücretsiz, Seninle Başlamadı Mark Wolynn Sola Unitas pdf indir yandex, Seninle Başlamadı Mark Wolynn Sola Unitas pdf oku özet, Seninle Başlamadı Mark Wolynn Sola Unitas kitap özeti. 

 

Related Articles

Back to top button