Akademik Kitaplar

Sayısal Sinyal İşleme John G. Proakis Nobel Akademik Yayıncılık Pdf indir

Sayısal Sinyal İşleme John G. Proakis Nobel Akademik Yayıncılık Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Sayısal Sinyal İşleme John G. Proakis Nobel Akademik Yayıncılık Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Nobel Akademik Yayıncılık aracılığıyla çıkarılan Sayısal Sinyal İşleme John G. Proakis Nobel Akademik Yayıncılık Kitabı 1104 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 2. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Sayısal Sinyal İşleme John G. Proakis Nobel Akademik Yayıncılık kitabı 13.50×20.00 cm‘dir. Ekim 2010 nolu ISBN numarasına sahip Sayısal Sinyal İşleme John G. Proakis Nobel Akademik Yayıncılık kitabının yazarı John G. ProakisSayısal Sinyal İşleme John G. Proakis Nobel Akademik Yayıncılık PDF indirebilirsiniz. 

Sayısal Sinyal İşleme John G. Proakis Nobel Akademik Yayıncılık Kitabı Pdf indir

Elinizde bulunan dördüncü basım, ayrık-zamanlı sinyallerin, sistemlerin ve modern sayısal sinyal işlemenin temellerini içermektedir. Elektrik mühendisliği, bilgisayar mühendisliği ve bilgisayar bilimleri öğrencileri için uygun bir kaynak olan bu kitap, hem lisans hem de lisansüstü derslerinin kapsamına giren teoriyi ve pratik uygulamaları dengeli bir biçimde içermektedir. İlk on bölüm, lisans düzeyindeki sayısal sinyal işleme dersleri için uygun olabilecek temel sayısal sinyal işleme konularını incelemiştir. Son dört bölüm ise, çoklu örnekleme hızında sayısal sinyal işleme, doğrusal öngörü, en iyi doğrusal süzgeçler, uyarlanır süzgeçler ve güç spektrumu kestirimi konularını kapsayan daha ileri konuları ele almaktadır. Bu konular, lisansüstü düzeysindeki sayısal sinyal işleme derslerinde işlenebilir.

Dördüncü bölümdeki yenilikler:

Örnekleme ve sinyallerin yeniden yapılandırılması konularında güncellenmiş ve yeniden yazılmış bölüm.

Ayrık kosinüs dönüşümü ile alakalı yeni eklentiler.

Güncellenmiş çoklu örnekleme hızında sayısal sinyal işleme bölümü.

Uyarlanır süzgeçler üzerine yeni bölüm.

Sayısal sinyal işleme problemlerini MATLAB tercih ederek çözmek için Öğrenci El Kitabı.

Bunlara ek olarak bu kitap, çok sayıda titizlikle dizayn edilmiş problem içermektedir. Ayrıca, öğretim elemanlarına kitaptaki şekillerin PowerPoint yansıları ve çözüm el kitabı sağlanmaktadır.

Etiketler: Sayısal Sinyal İşleme John G. Proakis Nobel Akademik Yayıncılık Pdf oku , Sayısal Sinyal İşleme John G. Proakis Nobel Akademik Yayıncılık Pdf kitap indir, Sayısal Sinyal İşleme John G. Proakis Nobel Akademik Yayıncılık pdf oku ücretsiz, Sayısal Sinyal İşleme John G. Proakis Nobel Akademik Yayıncılık kitap indir ücretsiz, Sayısal Sinyal İşleme John G. Proakis Nobel Akademik Yayıncılık pdf indir yandex, Sayısal Sinyal İşleme John G. Proakis Nobel Akademik Yayıncılık pdf oku özet, Sayısal Sinyal İşleme John G. Proakis Nobel Akademik Yayıncılık kitap özeti. 

 

Related Articles

Back to top button