Pdf Kitap

Savaşın ve Şiddetin Sosyolojisi Pdf indir

Savaşın ve Şiddetin Sosyolojisi pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Savaşın ve Şiddetin Sosyolojisi kitabı 520 olarak çıkarılmıştır. Sinisa Malesevic tarafından kaleme alınan Savaşın ve Şiddetin Sosyolojisi isimli kitap 9786059556798 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Savaşın ve Şiddetin Sosyolojisi kitabını 20.04.2018 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Savaşın ve Şiddetin Sosyolojisi pdf oku indir.

Savaşın ve Şiddetin Sosyolojisi pdf indir

“Kuramsal sezgi ve tarihi icgorunun bir araya geldiği bu kitap savaşın sosyolojik literature yeniden donuşu icin atılmış onemli bir adımdır. Hem oğrenciler hem uzman bilim adamları Malešević’in bizi biz yapan savaşla alakalı değerlendirmelerini takdir edecektir.”
Miguel A. Centeno, Princeton University
 
“Savaş ve şiddetle alakalı kuramsal literaturun kesin ve apacık bir
incelemesi. Akıcı ve geniş kapsamlı bu kitap bilim adamları ve
oğrenciler icin paha bicilemez bir rehber.”
John Hutchinson, London School of Economics and Political Science
 
“Bu kitap hem kilit entelektuel alanlardaki (sosyolojik teori, karşı karşıya geldirmalı terminoloji bağlamında savaş tarihi ve kilit toplumsal değişkenlerin incelenmesi) araştırmalara buyuk bir katkıda yer alıyor hem de ideolojik ve bürokratik gelişmelerle alakalı guclu bir algıveyayanan yenilikci bir başyapıt olma ozelliği
taşıyor.”
John A. Hall, McGill University
 
“Malešević, gecmiş ve gunumuz insan topluluklarında yaşanan savaşlarla alakalı başat tartışmaları yetkin bir bicimde, toplumsal orgutlenme ve ideoloji odaklı bir teoriyle, guclu ve kışkırtıcı bir biçimde ele almıştır.”
Michael Mann, University of California

Savaşın ve Şiddetin Sosyolojisi kitap özeti

Savaşın ve Şiddetin Sosyolojisi pdf oku

Savaşın ve Şiddetin Sosyolojisi Pdf indir

 

Related Articles

Check Also
Close
Back to top button