Bilim Kurgu Kitapları

Savaşçı Varis – Cinda Williams Chima PDF indir

Savaşçı Varis – Cinda Williams Chima, pdf kitap bölümümüzde Ekim 2016 senesinde kaleme alınan Savaşçı Varis – Cinda Williams Chima kitabını sizlerle paylaştık. Savaşçı Varis – Cinda Williams Chima kitabının detayları..

Savaşçı Varis – Cinda Williams Chima – Özeti

Savaşçı Varis – Cinda Williams Chima

Savaşçı Varis – Cinda Williams Chima

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Ekim 2016
Eklenme: Ekim 25th, 2019
Dil: Türkçe
Sayfa: 416
Yazar: Cinda Williams Chima
918

Gerçek dünya ile efsaneyi ayıran gizemli bir perdenin ardında, birbiriyle savaşan iki büyük hane… Büyüye ve onun gizli emanetine hükmetme savaşının ortasında kalan genç bir adam…

On altı yaşındaki Jack, Ohio’nun ufak bir kasabasında harika bir hayat sürmektedir. Onu lisedeki sınıf dostlarından ayıran ise her gün almak zorunda olduğu ilaç ve göğsündeki büyük yara izidir.

Jack bir gün ilacını almayı unuttuğunda aniden kendini hiç olmadığı kadar kuvvetli ve özgüvenli hisseder. Lakin gücüne hâkim olamayıp futbol seçmelerinde bir oyuncuyu öldürmesine ramak kalınca ürpertici gerçeği öğrenir:

O aslında aramızda yaşayan büyülü bireylerin oluşturduğu gizli bir topluluğun, Weirlind’in üyesidir.

Bu topluluğun başında da birbiriyle rekabet halindeki Kızıl Gül ile Beyaz Gül Haneleri bulunmaktadır ve güçlerinin kaynağı Oyun’dan gelmektedir. Savaşçıların ölümüne dövüştüğü bu turnuvada kazanan hane Weir’i yönetmektedir.

Ve Jack basit bir Weirlind üyesi olmadığını, bunun yanı sıra son savaşçılardan biri olduğunu, tam da iki hanenin turnuva için oyuncu aradığı bir zamanda öğrenecektir.

“Chima’nın geniş hayal gücünün ürünü olan bu dünya çapında, şaşırtmaca ve sürprizler, kurgu geliştikçe daha da anlam kazanıyor.

Tıbbi manipülasyonlar, hiyerarşik toplumlar ve eğlencesine kan hırsı gibi konuların işlendiği ahlaki alt metin sürekli olarak gelişirken hızı da asla kesilmiyor.

Macera, fantazya ve bilgisayar oyunu seven okurlar bu kitabın içinde kaybolacaklar.”
-Bulletin of the Center for Children’s Books-

“Kadim büyüleri ve modern gençliği zekice birleştiren bir hikâye.”
Kliatt-

“Sürprizlerle ve entrikalarla dolu, hemen hemen kusursuz bir roman…”
-Voya-

Bir önceki yazımız olan Wildcard-Joker Oyuncusunun Hikayesi Seri 2 – Marie Lu başlıklı kitabımızda Wildcard-Joker Oyuncusunun Hikayesi Seri 2, Wildcard-Joker Oyuncusunun Hikayesi Seri 2 ekitap indir ve Wildcard-Joker Oyuncusunun Hikayesi Seri 2 ekitap oku ile ilgili bilgiler verilmektedir.

 

Related Articles

Back to top button