Akademik Kitaplar

Sanayi Devrimleri Kurtuluş Yılmaz Genç Gece Akademi Pdf indir

Sanayi Devrimleri Kurtuluş Yılmaz Genç Gece Akademi Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Sanayi Devrimleri Kurtuluş Yılmaz Genç Gece Akademi Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Gece Akademi aracılığıyla çıkarılan Sanayi Devrimleri Kurtuluş Yılmaz Genç Gece Akademi Kitabı 228 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 1. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Sanayi Devrimleri Kurtuluş Yılmaz Genç Gece Akademi kitabı 16.00×24.00 cm‘dir. Ağustos 2019 nolu ISBN numarasına sahip Sanayi Devrimleri Kurtuluş Yılmaz Genç Gece Akademi kitabının yazarı Kurtuluş Yılmaz GençSanayi Devrimleri Kurtuluş Yılmaz Genç Gece Akademi PDF indirebilirsiniz. 

Sanayi Devrimleri Kurtuluş Yılmaz Genç Gece Akademi Kitabı Pdf indir

Sanayi devrimleri, insanlığın son 300 yıllık gelişimini yansıtmaktadır. Bu devrimler, aydınlanma, bilimsel bilgi üretimi ve uygulamadaki tecrübelerin sonucu olarak ortaya çıkmıştır. İnsanlığın bugünkü refah düzeyine, bu devrimlerle ulaşılmıştır. Bu çerçevede, bilgi birikimindeki artışa dayalı olarak, gelecekte yeni sanayi devrimlerinin yaşanacağı öngörülebilir. Bu çerçevede, beşinci, altıncı ve sonraki sanayi devrimleri gelecekte ortaya çıkacaktır.

Bu kitabın yazılma amacı, sanayi devrimlerini ayrıntı kısmıyla ortaya koyarak literatüre katkıda bulunmaktır. Kitap dört bölümden bir araya gelmektedir. Her bir bölümde, sırasıyla, sanayi devrimlerin biri ele alınmıştır. Bu çerçevede, Birinci Sanayi Devrimi’ni Metin Çakıroğlu ve Gökhan Karadirek, İkinci Sanayi Devrimi’ni Kurtuluş Yılmaz Genç, Üçüncü Sanayi Devrimi’ni Kurtuluş Yılmaz Genç ve Metin Çakıroğlu, Dördüncü Sanayi Devrimi’ni Cevdet Özmen yazmışlardır.

Kitabın bölümlerinin yazımında, alakalı dönemlere ilişkin tarihsel akış farklı boyutlarıyla ortaya konmuştur. Bu durum, ekonomik ve siyasal hadiselerin birbirlerinden ayrılamaz olmalarının bir sonucudur.

Bu kitabın basımını gerçekleştiren Gece Akademi Yayınevi yöneticisi Doç. Dr. Hüseyin Atilla Atik’e ve diğer çalışanlarına çok teşekkür ederiz. Kitabın, sanayi devrimleri ile alakalı yeni çalışmaları teşvik etmesi umuduyla.

Etiketler: Sanayi Devrimleri Kurtuluş Yılmaz Genç Gece Akademi Pdf oku , Sanayi Devrimleri Kurtuluş Yılmaz Genç Gece Akademi Pdf kitap indir, Sanayi Devrimleri Kurtuluş Yılmaz Genç Gece Akademi pdf oku ücretsiz, Sanayi Devrimleri Kurtuluş Yılmaz Genç Gece Akademi kitap indir ücretsiz, Sanayi Devrimleri Kurtuluş Yılmaz Genç Gece Akademi pdf indir yandex, Sanayi Devrimleri Kurtuluş Yılmaz Genç Gece Akademi pdf oku özet, Sanayi Devrimleri Kurtuluş Yılmaz Genç Gece Akademi kitap özeti. 

 

Related Articles

Back to top button