Çocuk Kitapları

Şakacı Hortlak İşbaşında Melek Güngör Pdf indir

Şakacı Hortlak İşbaşında Melek Güngör Altın Kitaplar Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Şakacı Hortlak İşbaşında Melek Güngör Altın Kitaplar Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Altın Kitaplar aracılığıyla çıkarılan Şakacı Hortlak İşbaşında Melek Güngör Altın Kitaplar Kitabı 120 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 2. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Şakacı Hortlak İşbaşında Melek Güngör Altın Kitaplar kitabı 13.50×19.50 cm‘dir. Kasım 2010 nolu ISBN numarasına sahip Şakacı Hortlak İşbaşında Melek Güngör Altın Kitaplar kitabının yazarı Melek GüngörŞakacı Hortlak İşbaşında Melek Güngör Altın Kitaplar PDF indirebilirsiniz. 

Şakacı Hortlak İşbaşında Melek Güngör Altın Kitaplar Kitabı Pdf indir

Karanlık bir gecede, kahkahaya benzer ürkütücü sesler gelen fazla eski ve kimsenin yaşamadığı ahşap bir ev görseniz korkar mısınız? Hele de o evin perili olduğu söylencesi büyükler aracılığıyla dile getiriliyorsa! Evin bulunduğu kasabanın çocukları da şüphesiz bu korkuları yaşıyorlardı. Lakin onlar işin aslını öğrenmeye hevesli, bunun yanı sıra bi hayli meraklı çocuklardı.

Acaba gerçekten söylendiği gibi evde bir hortlak mı vardı? Yoksa onlara sürekli olarak şakalar yaparak eğlenen ağabeyleri miydi? Hep birlikte hareket eden kasabalı çocuklar bu sırrı ve esrarengiz hadiseleri acaba nasıl çözeceklerdi?

Etiketler: Şakacı Hortlak İşbaşında Melek Güngör Altın Kitaplar Pdf oku , Şakacı Hortlak İşbaşında Melek Güngör Altın Kitaplar Pdf kitap indir, Şakacı Hortlak İşbaşında Melek Güngör Altın Kitaplar pdf oku ücretsiz, Şakacı Hortlak İşbaşında Melek Güngör Altın Kitaplar kitap indir ücretsiz, Şakacı Hortlak İşbaşında Melek Güngör Altın Kitaplar pdf indir yandex, Şakacı Hortlak İşbaşında Melek Güngör Altın Kitaplar pdf oku özet, Şakacı Hortlak İşbaşında Melek Güngör Altın Kitaplar kitap özeti. 

 

Related Articles

Back to top button