Felsefe Kitapları

Şahane Hatalar 1 – Heather Mcelhatton PDF indir

Şahane Hatalar 1 – Heather Mcelhatton, pdf kitap bölümümüzde 2011 senesinde kaleme alınan Şahane Hatalar 1 – Heather Mcelhatton kitabını sizlerle paylaştık. Şahane Hatalar 1 – Heather Mcelhatton kitabının detayları..

Şahane Hatalar 1 – Heather Mcelhatton – Özeti

Şahane Hatalar 1 – Heather Mcelhatton

Şahane Hatalar 1 – Heather Mcelhatton

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
2011
Eklenme: Ekim 18th, 2019
Dil: Türkçe
Sayfa: 640
Yazar: Heather Mcelhatton
4.518

Şahane Hatalar 1; Bu kitabı okumaya normal bir kitap gibi birinci sayfadan başlayın. İlk bölümün sonunda, önünüze bir yol ayrımı çıkacak. Kararınızı verin ve alakalı bölüme gidin.

Her bölümün sonunda seçimlerinizle kaderinizi kontrol etmeye devam edeceksiniz. Kitabı okurken arada bir hiç beklemediğiniz bir yere ulaşacak, arada bir de kendinizi önceden olduğunuz yerde bulacaksınız.

Hayatın size neler hazırladığını asla bilemezsiniz. Ama bunu biliyorsunuz, iyilikler her zaman ödüllendirilmiyor ve arada bir hatalı kararlar, şahane hadiselerin başlangıcı olabiliyor.

Her yolculuğun sonunda başa dönüp tekrar başlayın, unutmayın, herkes ikinci bir şansı hak eder. Yuzlerce farklı hayat sizi bekliyor. İyi şanslar.

Kader diye bir şey mevcuttur ve sizin seçimlerinizle değişir…
Kendi maceranı kendin yarat!
Tek başlangıç yüzlerce farklı son!
Macera tüneli başlıyor!

“Tıpkı yaşamın kendisi gibi, ne zaman ne bulunacağını asla tahmin edemeyeceğiniz, dopdolu bir kitap.”
Forbes

“Uyuşturucu, tecavüz, patlama, sevgi, aşk, huzur. Duygulu anlatım, kapkara mizah.”
Publishers Weekly

Bir önceki yazımız olan Günahın Üç Rengi – Gülseren Budayıcıoğlu başlıklı kitabımızda Günahın Üç Rengi ekitap indir, Günahın Üç Rengi ekitap oku ve Günahın Üç Rengi pdf indir ile ilgili bilgiler verilmektedir.

 

Related Articles

Back to top button