Akademik Kitaplar

Sağlık Psikolojisi Jane Odgen Nobel Akademik Yayıncılık Pdf indir

Sağlık Psikolojisi Jane Odgen Nobel Akademik Yayıncılık Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Sağlık Psikolojisi Jane Odgen Nobel Akademik Yayıncılık Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Nobel Akademik Yayıncılık aracılığıyla çıkarılan Sağlık Psikolojisi Jane Odgen Nobel Akademik Yayıncılık Kitabı 536 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. Kuşe Kağıt baskı ile çıkan Sağlık Psikolojisi Jane Odgen Nobel Akademik Yayıncılık kitabı 21.50×27.50 cm‘dir. Ocak 2020 nolu ISBN numarasına sahip Sağlık Psikolojisi Jane Odgen Nobel Akademik Yayıncılık kitabının yazarı Jane OdgenSağlık Psikolojisi Jane Odgen Nobel Akademik Yayıncılık PDF indirebilirsiniz. 

Sağlık Psikolojisi Jane Odgen Nobel Akademik Yayıncılık Kitabı Pdf indir

Sağlık Psikolojisi kitabı; sağlık psikolojisi alanında güncel araştırma, kuram ve uygulamaları kapsamakta ve dünyanın birden fazla ülkesinde ders kitabı olarak kullanılmaktadır. Beşinci basımının yapılmış olması da bi hayli sık kullanılan bir kitap olduğunun göstergesidir. Bu kitap, beş kısım (sağlık psikolojisinin kapsamı, sağlık inançları, davranışlar ve davranış değiştirme, hasta olmak, hastalık yaşantısı ile eleştirel sağlık psikolojisi) ve 19 bölümden oluşmakta ve bir sağlık psikolojisi dersinde mutlaka üzerinde durulması gereken temel konuları içermektedir.

Ülkemizde Türkçe olarak yazılmış çok az sayıda sağlık psikolojisi kitabı bulunmaktadır. Kitabın orijinal hâli (İngilizce) ülkemizde birden fazla üniversitede okutulmaktadır. Kitabın tercümesi de Türkçe eğitim veren psikoloji bölümlerinin hem lisans hem de yüksek lisans sağlık psikolojisi dersleri için gerekli kaynak kitap gereksinimini karşılayacak ve bunun yanı sıra tıp, hemşirelik ve sağlık alanında eğitim gören diğer öğrenciler için de vazgeçilmez olacaktır.

Etiketler: Sağlık Psikolojisi Jane Odgen Nobel Akademik Yayıncılık Pdf oku , Sağlık Psikolojisi Jane Odgen Nobel Akademik Yayıncılık Pdf kitap indir, Sağlık Psikolojisi Jane Odgen Nobel Akademik Yayıncılık pdf oku ücretsiz, Sağlık Psikolojisi Jane Odgen Nobel Akademik Yayıncılık kitap indir ücretsiz, Sağlık Psikolojisi Jane Odgen Nobel Akademik Yayıncılık pdf indir yandex, Sağlık Psikolojisi Jane Odgen Nobel Akademik Yayıncılık pdf oku özet, Sağlık Psikolojisi Jane Odgen Nobel Akademik Yayıncılık kitap özeti. 

 

Related Articles

Check Also
Close
Back to top button