Pdf Kitap

Ruhumun İlacı Namaz Pdf indir

Ruhumun İlacı Namaz pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 48 sayfadan oluşan Ruhumun İlacı Namaz kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Kübra Hülya Arıcı Sorrentino tarafından kaleme alınan Ruhumun İlacı Namaz isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 21 cm ebatındadır. Ruhumun İlacı Namaz kitabını 9786258456813 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Ruhumun İlacı Namaz pdf oku indir.

Ruhumun İlacı Namaz pdf indir

Bu kitap, duygusal öğrenme çağındaki çocukların gelişim düzeyleri göz önünde bulundurularak ve çocukların temel dinî bilgileri basit bir şekilde ve beğenerek öğrenmelerine yardımcı olmak maksadıyla hazırlanmıştır. Çocuklara bu sürede öğretebileceğimiz temel dinî bilgiler, onların günlük yaşamda yaşadıkları olaylar ve hikâyeler ile desteklenmiştir.
“Ruhumun İlacı” serisinin ikinci kitabında, dinimizin farz ibadetlerinden birisi olan namaz konusu işlenmiştir. Çocuklara namaz sevgisini kazandırmak maksadıyla çeşitli hikâyelere ve Yüce Allah’ın güzel isimlerinden (Esma-ül Hüsna) bazılarına yer verilen “Ruhumun İlacı Namaz”ı çok seveceksiniz.

Ruhumun İlacı Namaz kitap özeti

Ruhumun İlacı Namaz pdf oku

Ruhumun İlacı Namaz Pdf indir

 

Related Articles

Back to top button