Çocuk Kitapları

Rose-Lou: Tüm Kalbimle Sevdiğim Üvey Kardeşim Pdf indir

Rose-Lou: Tüm Kalbimle Sevdiğim Üvey Kardeşim pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde Rose-Lou: ma demisoeur que j’aime en entier sayfadan oluşan Rose-Lou: Tüm Kalbimle Sevdiğim Üvey Kardeşim kitabı 9786051920559 olarak çıkarılmıştır. Pakita tarafından kaleme alınan Rose-Lou: Tüm Kalbimle Sevdiğim Üvey Kardeşim isimli kitap 14.04.2017 dilinde ve 80 ebatındadır. Rose-Lou: Tüm Kalbimle Sevdiğim Üvey Kardeşim kitabını Laurent Audoin numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Rose-Lou: Tüm Kalbimle Sevdiğim Üvey Kardeşim pdf oku indir.

Rose-Lou: Tüm Kalbimle Sevdiğim Üvey Kardeşim pdf indir

Çılgın bir kız çocuğu olan Rose-Lou’nun günlüklerinden oluşan dizinin Herkes Yanılabilir, Ben Bile; Tüm Kalbimle Sevdiğim Üvey Kardeşim; Hiç Yoktan İyidir ve Rüküş de Olsam Güzelim kitapları hep kitap aracılığıyla çocuk okurlara ulaşıyor. Pakita’nın yazdığı, Laurent Audouin’in resimlediği Rose-Lou dizisi, her kitabında birbirinden keyifli maceralar vaat ediyor.
 
Rose-Lou, hayranı olduğu üvey ablasının onu sevmesini çok ister. Ablası, aralarının iyi olduğu bir gün ona sırrını verir. RoseLou tüm iyi niyetiyle onun dileğini gerçekleştirmeye uğraşır ama işler istediği gibi gitmez. Rose-Lou, dizinin bu kitabında üvey kız kardeşinin onu sevmesi için yaptığı onca şeyden sonra nasıl cezalandırıldığını anlatıyor.

Rose-Lou: Tüm Kalbimle Sevdiğim Üvey Kardeşim kitap özeti

Rose-Lou: Tüm Kalbimle Sevdiğim Üvey Kardeşim pdf oku

Rose-Lou: Tüm Kalbimle Sevdiğim Üvey Kardeşim Pdf indir

 

Related Articles

Check Also
Close
Back to top button