Pdf Kitap

Reddedilmeden Nasıl Randevu Alabiliriz Pdf indir

Reddedilmeden Nasıl Randevu Alabiliriz pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Reddedilmeden Nasıl Randevu Alabiliriz kitabı 152 olarak çıkarılmıştır. Kolektif tarafından kaleme alınan Reddedilmeden Nasıl Randevu Alabiliriz isimli kitap 9786066808576 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Reddedilmeden Nasıl Randevu Alabiliriz kitabını 30.05.2022 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Reddedilmeden Nasıl Randevu Alabiliriz pdf oku indir.

Reddedilmeden Nasıl Randevu Alabiliriz pdf indir

Korku? Terli avuç içleri? Ne diyeceğini bilememek? Başkalarının nasıl tepki vereceğinden korkmak?
Neden randevu almaktan kaçınıyoruz? Kendimize şöyle diyoruz: “risk alma.”

Motivasyon tek başına bunu düzeltmez. Zihnimiz randevu almamak için bahaneler bulacaktır.

Sponsorumuz bize bağırıyor, “Korkularınla yüzleş ki ortadan kaybolsunlar.” Söylemesi kolay geliyor, ama uygulaması? O kadar da kolay değil.

Randevular işimizin bir parçası. Bu sorunu çözmek zorundayız. Randevuları keyifli hale getirmek zorundayız.. Böylelikle beynimiz artık bizim aleyhimize değil, leyhimize çalışacak.
Peki randevu ayarlamayı nasıl keyifli duruma sokabiliriz? İlk olarak, randevuları bir tutku, dört gözle beklediğimiz bir şey haline getirmeyi öğreneceğiz. Sonra?

Şunu kabul edelim. Kimse ısrarcı bir satıcı olmak istemiyor. Diğer bireylerin yaşamları boyunca hoş bir katkı olmak istiyoruz. Bunu sağlamak maksadıyla, kısa konuşabilen, doğru noktaya odaklanan, konuyu adayın kendisi ile ilgili tutabilen ve teklifimizi onların yaşamını daha iyiye götürecek biçimde sunabilen bir prensipte olmalıyız.
 

Reddedilmeden Nasıl Randevu Alabiliriz kitap özeti

Reddedilmeden Nasıl Randevu Alabiliriz pdf oku

Reddedilmeden Nasıl Randevu Alabiliriz Pdf indir

 

Related Articles

Check Also
Close
Back to top button