Edebiyat Kitapları

Rachel Gibson Kitap Arşivi – Ücretsiz PDF indir

Rachel Gibson Kitap Arşivi – Ücretsiz, pdf kitap bölümümüzde 2021 senesinde kaleme alınan Rachel Gibson Kitap Arşivi – Ücretsiz kitabını sizlerle paylaştık. Rachel Gibson Kitap Arşivi – Ücretsiz kitabının detayları..

Rachel Gibson Kitap Arşivi – Ücretsiz – Özeti

Rachel Gibson Kitap Arşivi – Ücretsiz

Rachel Gibson Kitap Arşivi – Ücretsiz

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
2021
Eklenme: Mayıs 1st, 2021
Dil: Türkiye
Yazar: Rachel Gibson
1.589

Rachel Gibson, Amerikan Edebiyatı, Aşk Kitapları, Diğer Kategoriler kategorilerinde eserler yazmış popüler bir yazardır. Başlıca kitapları alfabetik sırayla; Adı Aşk Olmalı, Aşk Ateşi, Aşk Her Yerde, Aşk Seni Bulursa, Aşk Yeniden, Aşktan Kareler,Tutkulu Aşk olarak sayılabilir.

Tutkulu Aşk (Chinooks Hockey Team Serisi 1)

Georgeanne Howard, ne kadar zengin olursa olsun dedesi yaşında bir adamla evlenemeyeceğine karar verdiğinde düğün artık başlamıştı. Kaçmalıydı!

Tutkulu Aşk (Chinooks Hockey Team Serisi 1) pdf indir

 

Aşk Seni Bulursa (Chinooks Hokey Takımı Serisi 3)

Sadece ‘gitmek’ istediğiniz bir zaman oldu mu hiç? Yaşadığınız şehirden, yoğun işinizden uzaklaşmak, yeni bir hayata başlamak istediğiniz bir zaman… Bunu kaçımız başarabiliriz ki?

Bu kitabın sihirli dünyasına adım atın. Gerçek aşk, tutku ve eğlence bu sayfalarda sizi bekliyor.

Aşk Seni Bulursa (Chinooks Hokey Takımı Serisi 3) pdf indir

 

Aşk Yeniden (Chinooks Hokey Takımı Serisi 5)

Hayallerinin peşinden koşmaya ara vermiş güzel bir kadın.Yeni başlangıçlar için güç toplamaya çalışan yakışıklı bir erkek.

Chelsea Ross’un oyunculuk kariyeri talihsizliklerle doludur. Renkli Hollywood dünyasından bir süreliğine uzaklaşmaya karar verir ve ünlü bir hokey oyuncusunun asistanlığını yapmaya başlar. Kariyerindeki en gereksiz hamleyi yaptığını düşünmektedir ama buna mecburdur

Aşk Yeniden (Chinooks Hokey Takımı Serisi 5) pdf indir

Lanetli Talih (Writer Friends Serisi 4)

Adele Harris erkek bulmakta zorlanmıyordu ama iyi bir adam bulmak imkânsızdı!

Tüm tiplerle denemişti-inekler, süper zekiler, yalancılar, egoistler, seks düşkünleri ve deliler. Her şeyi denemiş ama başaramamıştı. Adele’nin aradığı, kalbini dolduracak bir erkekti. Zach gibi…

Lanetli Talih (Writer Friends Serisi 4) pdf indir

Buzda Aşk (Chinooks Hokey Takımı Serisi 2)

Erkeklerin krallığı gibi görünen bu oyunda kendini kabul ettirmeye çalışan bir kadın ve onu bekleyen sürprizlerle dolu bir aşk hikâyesi…

Heyecan, eğlence, buz ve hokeye hazır olun!

Buzda Aşk (Chinooks Hokey Takımı Serisi 2) pdf indir

Gizemli Oyun (Writer Friends Serisi 1)

Polis memuru Quinn de Lucy gibi katili internetten bulabileceğini düşünmektedir. Lucy ile Quinn yalanların yön verdiği bir buluşmada bir araya gelir ve kendilerini tahmin edemeyecekleri kadar tutkulu bir ilişkinin içinde bulurlar.

Gizemli Oyun (Writer Friends Serisi 1) pdf indir

Adı Aşk Olmalı

Joe Shanahan, dedektiflik günlerine geri dönebilmek için teşkilatın gözüne girmelidir. O günlerde gerçekleşen büyük bir soygun, ona istediği fırsatı verir. Suçluyu yakalayarak eski günlerine geri dönmeye kararlı olan Joe, baş şüpheli olarak görülen Gabrielle Breedlove’ı takip etmeye başlar.

Adı Aşk Olmalı pdf indir

İlişki Durumu: Karmaşık (Truly, Idaho Serisi 1)

Delaney’i bekleyen bir yıllık süre, geçmişinden gelen ufak hesapları kapatmakla uğraşacağı günlere, aşka, tutkuya ve heyecana gebedir. Bir yılın sonunda onu bekleyen sürpriz ise onu büyük bir karar vermeye itecektir.

İlişki Durumu: Karmaşık (Truly, Idaho Serisi 1) pdf indir

İçinde Aşk Var (Writer Friends Serisi 2)

Çok başarılı bîr aşk romanları yazan olan. fakat kendi yaşamında aşktan yana şansı gülmeyen (iare tam mutluluğu bulduğunu sanırken nişanlısın] başka biriyle -üstelik bir erkekle!™ yakalar ve yıkılır.

İçinde Aşk Var (Writer Friends Serisi 2) pdf indir

Tesadüfler Adası

Eski bir süpermodelin özel fotoğrafları, ayrıldığı nişanlısı aracılığıyla internette paylaşılırsa ne olur?

Tabii ki o fotoğraflar ışık hızıyla yayılır. Lola Caryle, ayrıldığı nişanlısı Sam’in, intikam için böyle bir şey yaptığını öğrendiği gün yalnızca kaçmak ister.

Tesadüfler Adası pdf indir

Aşk Her Yerde (Chinooks Hokey Takımı Serisi 4)

Serinin diğer kitapları; Aşk Seni Bulursa, Aşk Yeniden, Tutkulu Aşk, Buzda Aşk ile geniş bir okuyucu kitlesine ulaşan Rachel Gibson bu kitabında da sizi aşk, tutku, eğlence ve romantizm dolu bir yolculuğa davet ediyor…

Aşk Her Yerde (Chinooks Hokey Takımı Serisi 4) pdf indir

 

Aşk Ateşi (Chinooks Hokey Takımı Serisi 6)

Autumn, art arda yaşadığı kötü olaylardan sonra biraz uzaklaşmak için hep merak ettiği Las Vegas’a gider. Hep yapmayı istediği ama ertelemek zorunda kaldığı şeylerin bir listesini yapmıştır ve Las Vegas’ta bu listedeki her şeyi gerçekleştirmek üzere kendisine söz vermiştir.

Lakin beklenmedik bir biçimde karşısına çıkan ünlü hokey oyuncusu Sam LeClaire, Autumn’ın listesini alt üst edecek ve onu dönülmesi hemen hemen imkansız bir yola sokacaktır.

Aşk Ateşi (Chinooks Hokey Takımı Serisi 6) pdf indir

Yoksa Hâlâ Bekar mısın? (Lovett, Texas Serisi 3)

Sadie Hallowell, kendisinden ufak kuzeninin düğünü için seneler sonra dünyaya geldiğu kasabayı ziyaret eder. Kasabadakiler için klasik bir fiskos malzemesi olacakken işler değişir; çünkü Sadie otuz üç yaşındadır ve hâlâ BEKÂRDIR. Bu, kasabalılar için dedikodu değil, çok fazla dedikodu demektir.

Yoksa Hâlâ Bekar mısın? (Lovett, Texas Serisi 3) pdf indir

Yaz Aşkım (Gospel, Idaho Serisi 1)

Idaho’da işler bu biçimde yürürken, gazetelere yazdığı ufak öykülerle ünlü olmuş Hope Spencer, kafasını toplamak için tatile çıkmaya karar verir. Üstelik tatil yapmak için önceden hiç gitmediği Idaho’yu seçmiştir. Unutmadan altını çizelim. Hope Spencer, Kaliforniyalıdır.

Birazcık ilham için başladığı bu tatil, Hope’un kontrolünden çıkmak üzeredir.

Yaz Aşkım (Gospel, Idaho Serisi 1) pdf indir

Her Güne Bir Öpücük (Lovett, Texas Serisi 4)

İçinde bulundukları tehlikeli durum bile aralarında bir araya gelen çekime engel olamaz. Bir süre sonra Beau’nun Stella’yı korumak zorunda kaldığı tek kişi peşindeki mafya üyesi olmaz. Artık onu kendisinden de korumak zorundadır. Hem de her gün…

Her Güne Bir Öpücük (Lovett, Texas Serisi 4) pdf indir

Sırlar Aşka Engel Mi? (Writer Friends Serisi 3)

Mick kadınlarla arasına gerekli mesafeyi koyabilen; onların, yaşamına müdahale etmesine izin vermeyen bir kişidir. Bu duruşundan hiç taviz vermez, ta ki sırları olan bir kadınla karşılaşana kadar… Onun bir gülüşü, tek bir dokunuşuyla aşk bağıra çağıra kapısına dayanır.

Sırlar Aşka Engel Mi? (Writer Friends Serisi 3) pdf indir

Papatya Falı (Lovett, Texas Serisi 1)

 

Daisy, yüksek topuklu ayakkabılarının bir daha Lovett kasabasının tozuna bulanmayacağına dair kendine söz vermişti. Ama hayat işte… Geri dönmek zorunda kalacağını kim bilebilirdi ki…

Papatya Falı (Lovett, Texas Serisi 1) pdf indir

 

Aşktan Kareler (Truly, Idaho Serisi 3) 

Michael tutuklanır ve Natalie yaşadığı onca zorluğun sonrasında çocukluğunun geçtiği Truly’ye döner ve bekâr bir anne olarak, yaşamına kaldığı yerden devam etmeye çalışır.

Natalie’nin, yeni komşusu Blake’le de yolları bu kasabada kesişir. Aralarındaki çekim bi hayli kuvvetlidür fakat bir hayli önemli ilişkiye başlamak Blake’in isteyeceği en son şeydir.

Aşktan Kareler (Truly, Idaho Serisi 3) pdf indir

Bir önceki yazımız olan Wildcard-Joker Oyuncusunun Hikayesi Seri 2 – Marie Lu başlıklı kitabımızda Wildcard-Joker Oyuncusunun Hikayesi Seri 2, Wildcard-Joker Oyuncusunun Hikayesi Seri 2 ekitap indir ve Wildcard-Joker Oyuncusunun Hikayesi Seri 2 ekitap oku ile ilgili bilgiler verilmektedir.

 

Related Articles

Back to top button