Bilgisayar Kitapları

R Yazılımına Giriş Özlem İlk Detay Yayıncılık Pdf indir

R Yazılımına Giriş Özlem İlk Detay Yayıncılık Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  R Yazılımına Giriş Özlem İlk Detay Yayıncılık Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Detay Yayıncılık aracılığıyla çıkarılan R Yazılımına Giriş Özlem İlk Detay Yayıncılık Kitabı 232 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 2. Hamur Kağıt baskı ile çıkan R Yazılımına Giriş Özlem İlk Detay Yayıncılık kitabı 18.50×23.50 cm‘dir. Mart 2021 nolu ISBN numarasına sahip R Yazılımına Giriş Özlem İlk Detay Yayıncılık kitabının yazarı Özlem İlkR Yazılımına Giriş Özlem İlk Detay Yayıncılık PDF indirebilirsiniz. 

R Yazılımına Giriş Özlem İlk Detay Yayıncılık Kitabı Pdf indir

R nedir ve neden öğrenmeliyim?
Ücretsiz ve ticari amaç gütmeyen bir program olan Rın ilk sürümü 2000 yılı başlarında yapılmış, bu tarihten bu yana hızla yayılmış ve kendine büyük bir kullanıcı ve hatta hayran kitlesi yaratmıştır. Özellikle Amerika ve Avrupadaki istatistikçiler içinde en fazla tercih edilen programlardan birisi olan R, istatistikçiler aracılığıyla olduğu kadar, biyologlar, genetikçiler, ziraatçiler, ekonometristler ve daha birden çok meslek grubu aracılığıyla da kullanılan bir programdır.

Etiketler: R Yazılımına Giriş Özlem İlk Detay Yayıncılık Pdf oku , R Yazılımına Giriş Özlem İlk Detay Yayıncılık Pdf kitap indir, R Yazılımına Giriş Özlem İlk Detay Yayıncılık pdf oku ücretsiz, R Yazılımına Giriş Özlem İlk Detay Yayıncılık kitap indir ücretsiz, R Yazılımına Giriş Özlem İlk Detay Yayıncılık pdf indir yandex, R Yazılımına Giriş Özlem İlk Detay Yayıncılık pdf oku özet, R Yazılımına Giriş Özlem İlk Detay Yayıncılık kitap özeti. 

 

Related Articles

Back to top button