Bilgisayar Kitapları

R Programlamaya Giriş Atınç Yılmaz Kodlab Yayın Dağıtım Pdf indir

R Programlamaya Giriş Atınç Yılmaz Kodlab Yayın Dağıtım Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  R Programlamaya Giriş Atınç Yılmaz Kodlab Yayın Dağıtım Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Kodlab Yayın Dağıtım aracılığıyla çıkarılan R Programlamaya Giriş Atınç Yılmaz Kodlab Yayın Dağıtım Kitabı 120 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 1. Hamur Kağıt baskı ile çıkan R Programlamaya Giriş Atınç Yılmaz Kodlab Yayın Dağıtım kitabı 15.00×21.00 cm‘dir. Ocak 2021 nolu ISBN numarasına sahip R Programlamaya Giriş Atınç Yılmaz Kodlab Yayın Dağıtım kitabının yazarı Atınç YılmazR Programlamaya Giriş Atınç Yılmaz Kodlab Yayın Dağıtım PDF indirebilirsiniz. 

R Programlamaya Giriş Atınç Yılmaz Kodlab Yayın Dağıtım Kitabı Pdf indir

Bu kitap veri analizi konusuna meraklı olanlara ve bu alanda çalışmalar yapanlara katkı sağlamak maksadıyladir. Veri kavramı, verinin önemi, büyük veri terminolojisi ile ilgili bilgi verildikten sonra veri analizi için en uygun programlama dillerinden olan R Programlama dili özelinde temel programlama dili kavramları; veri analizi metotları hususunda hem teorik hem de örnek uygulamalar gösterilmiştir. Daha ardından ise makine öğrenmesi ve yapay zekâ teknikleri içinde en fazla uygulanan yöntemler teorik olarak açıklanarak hangi alanlarda bu metotların uygulanabilir olduğundan bahsedilmiş; R programlama dili ile bu metotların nasıl modelleneceği uygulamalar ile gösterilmiştir.

Konu Başlıkları:

R Nedir?
R ile Veri Analizi
Değişkenler
Veri Tipleri
Temel İşlemler
Paketler ve Modüller
Veri Setleri
Veri Yapıları
Listeler
Faktörler
Veri Çerçeveleri
Matrisler
Döngü-Seçim Yapıları
Fonksiyonlar
Veri Manipülasyonu ve Aktarımı
Veri Birleşimi
R ile Makine Öğrenmesi Yöntemlerinin Uygulanması
R ile Gelişmiş Yapay Zekâ Yöntemlerimin Uygulanması

 

Etiketler: R Programlamaya Giriş Atınç Yılmaz Kodlab Yayın Dağıtım Pdf oku , R Programlamaya Giriş Atınç Yılmaz Kodlab Yayın Dağıtım Pdf kitap indir, R Programlamaya Giriş Atınç Yılmaz Kodlab Yayın Dağıtım pdf oku ücretsiz, R Programlamaya Giriş Atınç Yılmaz Kodlab Yayın Dağıtım kitap indir ücretsiz, R Programlamaya Giriş Atınç Yılmaz Kodlab Yayın Dağıtım pdf indir yandex, R Programlamaya Giriş Atınç Yılmaz Kodlab Yayın Dağıtım pdf oku özet, R Programlamaya Giriş Atınç Yılmaz Kodlab Yayın Dağıtım kitap özeti. 

 

Related Articles

Back to top button