Çocuk Kitapları

Q Bebek Dil Gelişimi 1 (18+Ay) Kolektif Q Bebek Pdf indir

Q Bebek Dil Gelişimi 1 (18+Ay) Kolektif Q Bebek Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Q Bebek Dil Gelişimi 1 (18+Ay) Kolektif Q Bebek Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Q Bebek aracılığıyla çıkarılan Q Bebek Dil Gelişimi 1 (18+Ay) Kolektif Q Bebek Kitabı 40 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 1. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Q Bebek Dil Gelişimi 1 (18+Ay) Kolektif Q Bebek kitabı 21.50×28.50 cm‘dir. Aralık 2018 nolu ISBN numarasına sahip Q Bebek Dil Gelişimi 1 (18+Ay) Kolektif Q Bebek kitabının yazarı KolektifQ Bebek Dil Gelişimi 1 (18+Ay) Kolektif Q Bebek PDF indirebilirsiniz. 

Q Bebek Dil Gelişimi 1 (18+Ay) Kolektif Q Bebek Kitabı Pdf indir

Erken çocukluk dönemi (0-6 yaş) boyunca gelişim süreci temelde çocuğun farklı öğrenme tecrübeleri ile karşılaşmasına bağlıdır. Bebek ve çocuklarla gerçekleştirilecek en iyi öğrenme deneyimini onlarla birebir etkileşim içinde oynanacak oyunlarla sağlanabilir.

Bu temelde ürünlerimiz bebek ve çocuklarımızın IQ & EQ gelişimlerini desteklemek üstün bir gelişim programını destekleyici nitelikte ve pedagojik ilkeler ışığında Çocuk Gelişim Uzmanlarımız aracılığıyla hazırlanmıştır.

Özel olarak hazırlanan, ailelerimiz aracılığıyla rahatça kullanlabilecek özelliklerde ve zengin içeriklere sahip tüm Q Bebek ürünlerimizde bebek ve çocuklarımızın, IQ & EQ üst gelişimleri ile birlikte Bilişsel Gelişim, Dil Gelişimi, Sosyal-Duygusal Gelişim ve Motor Gelişim alanlarının desteklenmesi ve geliştirilmesi amaçlanmaktadır.

Tüm ürünlerimiz; , başta ailelerimiz olmak üzere, okul öncesi eğitim ve özel eğitim kurumları aracılığıyla rahatlıkla kullanılabilecek biçimde hazırlanmıştır.

Q Bebek Dil Gelişimi 1

Hedefler ;

Kelime hazinesini geliştirmek,
Kelimeleri doğru telaffuz etmesini sağlamak,
Dil bilgisi kaidelerina uygun iki veya üç lügattan bir araya gelen cümleler kurmasını sağlamak,
Başlangıç düzeyinde renk, şekil ve sayı kavramlarını tanımasını sağlamak,
Ailemiz, vücudumuz, duygular, cinsiyet, eşyalar, gıdalar, oyuncaklar, gibi konu ve objeleri tanımasını sağlamak,
Çevremizi, doğamızı ve taşıtları tanımasını sağlamak,
Büyük-ufak, kirli-temiz, alt-üst , iç-dış gibi kavramları tanımasını sağlamak.

Etiketler: Q Bebek Dil Gelişimi 1 (18+Ay) Kolektif Q Bebek Pdf oku , Q Bebek Dil Gelişimi 1 (18+Ay) Kolektif Q Bebek Pdf kitap indir, Q Bebek Dil Gelişimi 1 (18+Ay) Kolektif Q Bebek pdf oku ücretsiz, Q Bebek Dil Gelişimi 1 (18+Ay) Kolektif Q Bebek kitap indir ücretsiz, Q Bebek Dil Gelişimi 1 (18+Ay) Kolektif Q Bebek pdf indir yandex, Q Bebek Dil Gelişimi 1 (18+Ay) Kolektif Q Bebek pdf oku özet, Q Bebek Dil Gelişimi 1 (18+Ay) Kolektif Q Bebek kitap özeti. 

 

Related Articles

Back to top button