Bilgisayar Kitapları

Python ile Çocuklar İçin Programlama Mustafa Murat Coşkun Dikeyeksen Yayın Dağıtım Pdf indir

Python ile Çocuklar İçin Programlama Mustafa Murat Coşkun Dikeyeksen Yayın Dağıtım Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Python ile Çocuklar İçin Programlama Mustafa Murat Coşkun Dikeyeksen Yayın Dağıtım Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Dikeyeksen Yayın Dağıtım aracılığıyla çıkarılan Python ile Çocuklar İçin Programlama Mustafa Murat Coşkun Dikeyeksen Yayın Dağıtım Kitabı 200 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 1. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Python ile Çocuklar İçin Programlama Mustafa Murat Coşkun Dikeyeksen Yayın Dağıtım kitabı 15.00×21.00 cm‘dir. Eylül 2020 nolu ISBN numarasına sahip Python ile Çocuklar İçin Programlama Mustafa Murat Coşkun Dikeyeksen Yayın Dağıtım kitabının yazarı Mustafa Murat CoşkunPython ile Çocuklar İçin Programlama Mustafa Murat Coşkun Dikeyeksen Yayın Dağıtım PDF indirebilirsiniz. 

Python ile Çocuklar İçin Programlama Mustafa Murat Coşkun Dikeyeksen Yayın Dağıtım Kitabı Pdf indir

Bu kitap, ülkemizdeki çocukların programlama öğrenme merakını gidermek ve onlara programlamanın temellerini Python diliyle anlatmak için oluşturulmuş bir giriş kitabı niteliğindedir.

Bu kitapla birlikte, ülkemizin genç beyinleri programlama dünyasına ilk adımlarını atacak ve gelecekte iyi birer programlamacı olmaları için gereken motivasyona sahip olacaklardır.

– Programlama Dünyasına Giriş
– Programlama Nedir?
– Programlama Dili Nedir?
– Python’ın Kurulumu
– Python Nasıl Çalışır?
– Pythondaki Veri Tipleri
– Değişkenler, İfadeler ve Deyimler
– Koşullu Durumlar ve İfadeler
– Karşılaştırma Operatörleri
– Mantıksal Operatörler
– Fonksiyonlar
– Döngü Mantığı
– While ve For Döngüleri
– Listeler
– Karakter Dizileri
– Modül Nedir?
– random ve time Modülü
– Alıştırmalar
– Dosyalar
– Dosya Oluşturmak
– Dosyadan Veri Okumak

Etiketler: Python ile Çocuklar İçin Programlama Mustafa Murat Coşkun Dikeyeksen Yayın Dağıtım Pdf oku , Python ile Çocuklar İçin Programlama Mustafa Murat Coşkun Dikeyeksen Yayın Dağıtım Pdf kitap indir, Python ile Çocuklar İçin Programlama Mustafa Murat Coşkun Dikeyeksen Yayın Dağıtım pdf oku ücretsiz, Python ile Çocuklar İçin Programlama Mustafa Murat Coşkun Dikeyeksen Yayın Dağıtım kitap indir ücretsiz, Python ile Çocuklar İçin Programlama Mustafa Murat Coşkun Dikeyeksen Yayın Dağıtım pdf indir yandex, Python ile Çocuklar İçin Programlama Mustafa Murat Coşkun Dikeyeksen Yayın Dağıtım pdf oku özet, Python ile Çocuklar İçin Programlama Mustafa Murat Coşkun Dikeyeksen Yayın Dağıtım kitap özeti. 

 

Related Articles

Back to top button