Edebiyat Kitapları

Pucca Günlük 7 Peki Ya Şimdi ? İndigo Kitap Pdf indir

Pucca Günlük 7 Peki Ya Şimdi ? İndigo Kitap Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Pucca Günlük 7 Peki Ya Şimdi ? İndigo Kitap Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. İndigo Yayınları aracılığıyla çıkarılan Pucca Günlük 7 Peki Ya Şimdi ? İndigo Kitap Kitabı 216 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 2.Hamur Kağıt baskı ile çıkan Pucca Günlük 7 Peki Ya Şimdi ? İndigo Kitap kitabı 13.50×19.50 cm‘dir. 9786057611130 nolu ISBN numarasına sahip Pucca Günlük 7 Peki Ya Şimdi ? İndigo Kitap kitabının yazarı PuccaPucca Günlük 7 Peki Ya Şimdi ? İndigo Kitap PDF indirebilirsiniz. 

Pucca Günlük 7 Peki Ya Şimdi ? İndigo Kitap Kitabı Pdf indir

Yaşarken Hiç Komik Değildi?

Senden önce ne yaşadıysam, sana tecrübe olacak. Ben yaşadığım hiçbir şeyden utanmadım. Ama seni utandırmaya çalışacaklar… Hepsini göğüsledim, kendi yaşamımı savunmayı bildim. Bunu da sana göstereceğim. İnsanların ne dile getirdiğinin öneminin olmadığını anlayacaksın. Asıl mühim olanın, o an mutlu olup olmamanla alakalı olduğunu bileceksin.

İşte, tam da bu yaşam felsefesiyle kalplerimize dokunmuştu Pucca…

Şimdi ise o bir anne! Ama merak etmeyin; dobra diliyle bildiğini okuyan hallerinden hiçbir şey kaybetmedi. Bir de işin içine hormonlar girince, Pucca’nın içine düştüğü durumlar hiç olmadığı kadar gülünç bir hal aldı!

Blogger’ların kraliçesi Pucca, heyecanla beklediğiniz, bir solukta okuyacağınız yedinci günlüğü Peki Ya Şimdi? ile karşınızda!

 

Related Articles

Back to top button