Bilgisayar Kitapları

Projelerle Arduino Eğitim Seti (6 Kitap) Coşkun Taşdemir Dikeyeksen Yayın Dağıtım Pdf indir

Projelerle Arduino Eğitim Seti (6 Kitap) Coşkun Taşdemir Dikeyeksen Yayın Dağıtım Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Projelerle Arduino Eğitim Seti (6 Kitap) Coşkun Taşdemir Dikeyeksen Yayın Dağıtım Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Dikeyeksen Yayın Dağıtım aracılığıyla çıkarılan Projelerle Arduino Eğitim Seti (6 Kitap) Coşkun Taşdemir Dikeyeksen Yayın Dağıtım Kitabı 1828 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 1. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Projelerle Arduino Eğitim Seti (6 Kitap) Coşkun Taşdemir Dikeyeksen Yayın Dağıtım kitabı 15.00×21.00 cm‘dir. Nisan 2021 nolu ISBN numarasına sahip Projelerle Arduino Eğitim Seti (6 Kitap) Coşkun Taşdemir Dikeyeksen Yayın Dağıtım kitabının yazarı Coşkun TaşdemirProjelerle Arduino Eğitim Seti (6 Kitap) Coşkun Taşdemir Dikeyeksen Yayın Dağıtım PDF indirebilirsiniz. 

Projelerle Arduino Eğitim Seti (6 Kitap) Coşkun Taşdemir Dikeyeksen Yayın Dağıtım Kitabı Pdf indir

Gerçek değeri 275,00 TL olan bu kitap setine şimdi indirimli sahip olabilirsiniz.
Sette bulunan toplam 1828 sayfalık 6 kitapla uygulama ve projeler yardımıyla Arduinoya doğrudan ve sağlam bir giriş yapmanız hedeflenmiştir.
Bilişim ve teknoloji öğretmenleri ve mühendis yazarların kaleminden, yoğun çalışma ve araştırmalar sonucu yaşanan bu kitaplar, gerek tasarımı ve gerekse içerik yoğunluğu olarak rakiplerinden kat ve kat üstündür.
Sizlerin beklentilerini karşılamak için kitap ve yazar seçimlerimizden yüksek gayret sarf ediyoruz.
Bütün bunların bunun yanında; Nazir Doğan’ın Arduino Hızlı Başlangıç Rehberi kitabı Hediye!!!

Etiketler: Projelerle Arduino Eğitim Seti (6 Kitap) Coşkun Taşdemir Dikeyeksen Yayın Dağıtım Pdf oku , Projelerle Arduino Eğitim Seti (6 Kitap) Coşkun Taşdemir Dikeyeksen Yayın Dağıtım Pdf kitap indir, Projelerle Arduino Eğitim Seti (6 Kitap) Coşkun Taşdemir Dikeyeksen Yayın Dağıtım pdf oku ücretsiz, Projelerle Arduino Eğitim Seti (6 Kitap) Coşkun Taşdemir Dikeyeksen Yayın Dağıtım kitap indir ücretsiz, Projelerle Arduino Eğitim Seti (6 Kitap) Coşkun Taşdemir Dikeyeksen Yayın Dağıtım pdf indir yandex, Projelerle Arduino Eğitim Seti (6 Kitap) Coşkun Taşdemir Dikeyeksen Yayın Dağıtım pdf oku özet, Projelerle Arduino Eğitim Seti (6 Kitap) Coşkun Taşdemir Dikeyeksen Yayın Dağıtım kitap özeti. 

 

Related Articles

Back to top button