Çocuk Kitapları

Pırılın Matematik Dünyası 3.Sınıf Neslihan Bayram Sacihan Pırıl Yayınları Pdf indir

Pırılın Matematik Dünyası 3.Sınıf Neslihan Bayram Sacihan Pırıl Yayınları Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Pırılın Matematik Dünyası 3.Sınıf Neslihan Bayram Sacihan Pırıl Yayınları Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Pırıl Yayınları aracılığıyla çıkarılan Pırılın Matematik Dünyası 3.Sınıf Neslihan Bayram Sacihan Pırıl Yayınları Kitabı 104 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 1. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Pırılın Matematik Dünyası 3.Sınıf Neslihan Bayram Sacihan Pırıl Yayınları kitabı 24.00×24.00 cm‘dir. 2020 nolu ISBN numarasına sahip Pırılın Matematik Dünyası 3.Sınıf Neslihan Bayram Sacihan Pırıl Yayınları kitabının yazarı KollektifPırılın Matematik Dünyası 3.Sınıf Neslihan Bayram Sacihan Pırıl Yayınları PDF indirebilirsiniz. 

Pırılın Matematik Dünyası 3.Sınıf Neslihan Bayram Sacihan Pırıl Yayınları Kitabı Pdf indir

Sevgili Anne-Babalar ve Eğitimciler;

Öğrenmenin ilk basamağındaki öğrencilerimize eiğitim yaşamının vazgeçilmezi olan Matematiği sevdirmek adına hazırlanan bu kitapta, matematiğe temel ouşturacak becerilerin çocuklara eğlenerek kazandırılması hedeflenmiştir.

Gelişim ve Öğrenmenin çok bi hayli hızlı olduğu, okul çağı çocuklarının matematik alanında gelişmesine katkı sağlayacak bir kaynak olarak dizayn edilmiş olan kitabımız, çocukların gelişim düzeyleri, merak ve öğrenme arzuları dikkate alınarak MEB ilköğretim matematik müfredatına uygun olarak hazırlanmıştır.

Matematiğin korkutan değil, bi hayli beğeni alan ders olması için hazırlanan bu çalışmanın tüm çocuklarımıza faydalı olması dileğiyle…

Etiketler: Pırılın Matematik Dünyası 3.Sınıf Neslihan Bayram Sacihan Pırıl Yayınları Pdf oku , Pırılın Matematik Dünyası 3.Sınıf Neslihan Bayram Sacihan Pırıl Yayınları Pdf kitap indir, Pırılın Matematik Dünyası 3.Sınıf Neslihan Bayram Sacihan Pırıl Yayınları pdf oku ücretsiz, Pırılın Matematik Dünyası 3.Sınıf Neslihan Bayram Sacihan Pırıl Yayınları kitap indir ücretsiz, Pırılın Matematik Dünyası 3.Sınıf Neslihan Bayram Sacihan Pırıl Yayınları pdf indir yandex, Pırılın Matematik Dünyası 3.Sınıf Neslihan Bayram Sacihan Pırıl Yayınları pdf oku özet, Pırılın Matematik Dünyası 3.Sınıf Neslihan Bayram Sacihan Pırıl Yayınları kitap özeti. 

 

Related Articles

Back to top button