Çocuk Kitapları

Pinokyo’nun Maceraları Carlo Collodi Pdf indir

Pinokyo’nun Maceraları Carlo Collodi Yapı Kredi Yayınları Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Pinokyo’nun Maceraları Carlo Collodi Yapı Kredi Yayınları Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Yapı Kredi Yayınları aracılığıyla çıkarılan Pinokyo’nun Maceraları Carlo Collodi Yapı Kredi Yayınları Kitabı 212 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 2. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Pinokyo’nun Maceraları Carlo Collodi Yapı Kredi Yayınları kitabı 13.50×19.50 cm‘dir. Şubat 2018 nolu ISBN numarasına sahip Pinokyo’nun Maceraları Carlo Collodi Yapı Kredi Yayınları kitabının yazarı Carlo CollodiPinokyo’nun Maceraları Carlo Collodi Yapı Kredi Yayınları PDF indirebilirsiniz. 

Pinokyo’nun Maceraları Carlo Collodi Yapı Kredi Yayınları Kitabı Pdf indir

Carlo Collodi’nin Pinokyo’su 1883’ten beri milyonlarca çocuğun hayal âlemine uğradı, uğruyor ve bundan sonra da uğramaya devam edecek.  Dünyanın en ünlü kitap kahramanı Pinokyo ile birlikte kuklalar, periler, insanlar, iyiler ve kötüler dünyasına gitmekle kalmayacak, yaşamı tanıma ve gerçek bir çocuk olma yolunda düşe kalka ilerlemesine de tanık bulunacağız.

“Bir zamanlar, tıpkı şimdi olduğum gibi tahta bir kuklaydım: Bu dünya çapındaki birden fazla çocuk gibi, tam gerçek bir çocuk olacaktım ki, tembelliğim yüzünden, bir de kötü arkadaşlara uyduğumdan evden kaçtım… Bir gün uyandım ki, kulaklarıyla, kuyruğuyla bir eşeğe dönüşmüşüm! Ne kadar utanç duydum anlatamam!”

 

Related Articles

Back to top button