Bilgisayar Kitapları

PHP ile İnternet Programcılığına Giriş Faruk Kaynaklı Abaküs Kitap Pdf indir

PHP ile İnternet Programcılığına Giriş Faruk Kaynaklı Abaküs Kitap Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  PHP ile İnternet Programcılığına Giriş Faruk Kaynaklı Abaküs Kitap Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Abaküs Kitap aracılığıyla çıkarılan PHP ile İnternet Programcılığına Giriş Faruk Kaynaklı Abaküs Kitap Kitabı 360 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 2. Hamur Kağıt baskı ile çıkan PHP ile İnternet Programcılığına Giriş Faruk Kaynaklı Abaküs Kitap kitabı 16.50×24.00 cm‘dir. Mart 2017 nolu ISBN numarasına sahip PHP ile İnternet Programcılığına Giriş Faruk Kaynaklı Abaküs Kitap kitabının yazarı Faruk KaynaklıPHP ile İnternet Programcılığına Giriş Faruk Kaynaklı Abaküs Kitap PDF indirebilirsiniz. 

PHP ile İnternet Programcılığına Giriş Faruk Kaynaklı Abaküs Kitap Kitabı Pdf indir

Hayatımızın vazgeçilmez bir parçası durumuna gelen web uygulamalarının ve sitelerinin onlarcasını günlük iş akışımız içinde farkında olarak yahut olmayarak kullanıyoruz. Ücretli yahut ücretsiz bir web uygulamasını kullanmak istediğimizde en sıklıkla karşımıza çıkan dil PHP’dir. Ayrıca kendi geliştireceğimiz uygulamalarda, yardıma ihtiyaç duyduğumuzda en fazla kaynağa sahip olan dil de yine PHP’dir.

Kitabın yazımında PHP ile ilgili hiç bilgisi olmayanlar hedef alınarak temel PHP konuları ile ilgili giriş ve orta düzeyde bilgiler verilmiştir. Anlatımda olabilecek olduğunca sade bir dil kullanılmış, kısa ve öz örnekler ile konular kavratılmaya çalışılmıştır.

Toplamda hemen hemen 260 çözümlü örnek ve çözümü size bırakılmış 110 çalışma sorusu verilmiştir. Kitapta fonksiyonlar, sabitler ve değişkenler ile alakalı bilgi verilirken resmi PHP sitesi referans alınmıştır. Lakin kullanılan PHP sürümüne bağlı olarak bazı bilgiler değişiklik gösterebilir. Bu kitap PHP ile yapılabilecek temel işlemlere odaklı bir kaynak olarak dizayn edilmiştır. İlgili üniversite ve yüksek okullarda ders kitabı olacak biçimde hazırlanan kitabımızı bunun yanı sıra PHP’ye yeni başlayanlar da kaynak olarak kullanabilir.

Web Sunucusu Nedir?
Web Sunucu Kurulumu ve Yayınlama
PHP Dili Yazım Özellikleri
Değişkenler ve Sabitler
Matematik ve Metin Operatörleri
Atama ve Karşılaştırma Operatörleri
Mantıksal ve Bit İşlem Operatörleri
Uzun metinlerin Kullanımı
Karar Kontrol Yapıları
Döngü Yapıları
Fonksiyonlar
Diziler
Nesneler
Dosya ve Dizin İşlemleri
Web Form Uygulamaları
Birden Fazla PHP Dosyasından
Oluşan Programlar
Hata Yönetimi
Veritabanı İşlemleri
PDO ile Veritabanı İşlemleri
Sayfalar Arası Veri Aktarım Yöntemleri
XML Belgelerinin PHP ile İşlenmesi

Etiketler: PHP ile İnternet Programcılığına Giriş Faruk Kaynaklı Abaküs Kitap Pdf oku , PHP ile İnternet Programcılığına Giriş Faruk Kaynaklı Abaküs Kitap Pdf kitap indir, PHP ile İnternet Programcılığına Giriş Faruk Kaynaklı Abaküs Kitap pdf oku ücretsiz, PHP ile İnternet Programcılığına Giriş Faruk Kaynaklı Abaküs Kitap kitap indir ücretsiz, PHP ile İnternet Programcılığına Giriş Faruk Kaynaklı Abaküs Kitap pdf indir yandex, PHP ile İnternet Programcılığına Giriş Faruk Kaynaklı Abaküs Kitap pdf oku özet, PHP ile İnternet Programcılığına Giriş Faruk Kaynaklı Abaküs Kitap kitap özeti. 

 

Related Articles

Back to top button