Çocuk Kitapları

Peter Pan J. M. Barrie Pdf indir

Peter Pan J. M. Barrie Arkadaş Yayınları Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Peter Pan J. M. Barrie Arkadaş Yayınları Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Arkadaş Yayınları aracılığıyla çıkarılan Peter Pan J. M. Barrie Arkadaş Yayınları Kitabı 88 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 2. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Peter Pan J. M. Barrie Arkadaş Yayınları kitabı 11.50×16.00 cm‘dir. Aralık 2019 nolu ISBN numarasına sahip Peter Pan J. M. Barrie Arkadaş Yayınları kitabının yazarı J. M. BarriePeter Pan J. M. Barrie Arkadaş Yayınları PDF indirebilirsiniz. 

Peter Pan J. M. Barrie Arkadaş Yayınları Kitabı Pdf indir

Her gece Düşler Adasından uçarak gelip, gizlice Wendy, John ve Michaelı ziyaret eden Peter Pan, bir gün onları Kızılderililer, vahşi hayvanlar, denizkızları ve korsanlarla dolu olan bu adaveyavet eder. Ailelerini ve evlerini hiç düşünmeden geride bırakarak Peterle birlikte gökyüzüne doğru yola çıkan kardeşler, Düşler Adasına vardıkları andan bu yana kendilerini büyük bir maceranın içinde bulurlar.

Korsanların saldırısı sırasında John ve Michael ormanda kaybolur, Peter ve Wendynin arkadaşlıklarını kıskanan peri kızı Çıngırak, Wendyye tuzak kurar. Korsanların önderi Kaptan Kanca, Petere ve dostlarına zarar vermek için hiçbir fırsatı kaçırmaz.

Kızılderililerle, denizkızlarıyla ve adadaki diğer çocuklarla karşılaşmanın heyecanını yaşayan üç kardeş, acaba Kaptan Kanca öncülüğündeki korsanların korkunç planları karşısında hayatta kalmayı başarabilecekler mi?

Etiketler: Peter Pan J. M. Barrie Arkadaş Yayınları Pdf oku , Peter Pan J. M. Barrie Arkadaş Yayınları Pdf kitap indir, Peter Pan J. M. Barrie Arkadaş Yayınları pdf oku ücretsiz, Peter Pan J. M. Barrie Arkadaş Yayınları kitap indir ücretsiz, Peter Pan J. M. Barrie Arkadaş Yayınları pdf indir yandex, Peter Pan J. M. Barrie Arkadaş Yayınları pdf oku özet, Peter Pan J. M. Barrie Arkadaş Yayınları kitap özeti. 

 

Related Articles

Back to top button