Ders Kitapları

Pelikan Uluslararası Polis Misyonları Sınavlara Hazırlık Pdf indir

Pelikan Uluslararası Polis Misyonları Sınavlara Hazırlık pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 652 sayfadan oluşan Pelikan Uluslararası Polis Misyonları Sınavlara Hazırlık kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Metin Varol tarafından kaleme alınan Pelikan Uluslararası Polis Misyonları Sınavlara Hazırlık isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 16 x 24 cm ebatındadır. Pelikan Uluslararası Polis Misyonları Sınavlara Hazırlık kitabını 9786059029070 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Pelikan Uluslararası Polis Misyonları Sınavlara Hazırlık pdf oku indir.

Pelikan Uluslararası Polis Misyonları Sınavlara Hazırlık pdf indir

“Polisler İçin İngilizce”serisinin ikinci kitabı olan ve şu an elinizde bulunan “Uluslararası Polis Misyonlarına Hazırlık” kitabının ilk üç baskısının ismi “Polis Meslek İngilizcesi” idi. Önceki baskıları daha çok polisiye rapor yazmayı öğreten, rapor emsallari veren ve Birleşmiş Milletler Barışı Koruma Misyon Sınavlarına (SAT sınavı) hazırlayan bir kitaptı.
Bu yeni baskı ise, değişen yeni BM Barışı Koruma Sınavı (SAAT Sınavı) formatına göre güncellenmiştir. Bunun yanı sıra ülkeler arası diğer kuruluşların sınavlarında sorulabilecek mülakat ve yazılı sınav soru ve yanıtları ilave edilerek BM sınavlarına hazırlayan bir kitap olmanın bunun yanında, OSCE, EUROPOL, EUPOL COPPS, INTERPOL veTIPH gibi Uluslararası Polis Misyonları Sınavlarına hazırlayan bir kitap haline gelmiştir.
Başka kaynaktan çalışma ihtiyacı duymayacak biçimde bir araya getirilen kitabımız, BM Barışı Koruma Misyon Sınavlarına ve diğer Uluslararası Polis Misyon Sınavlarına hazırlanmanız için yeterlidir.

Pelikan Uluslararası Polis Misyonları Sınavlara Hazırlık kitap özeti

Pelikan Uluslararası Polis Misyonları Sınavlara Hazırlık pdf oku

Pelikan Uluslararası Polis Misyonları Sınavlara Hazırlık Pdf indir

 

Related Articles

Back to top button