Akademik Kitaplar

Pazarlama Araştırması Pearson Nobel Akademik Yayıncılık Pdf indir

Pazarlama Araştırması Pearson Nobel Akademik Yayıncılık Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Pazarlama Araştırması Pearson Nobel Akademik Yayıncılık Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Nobel Akademik Yayıncılık aracılığıyla çıkarılan Pazarlama Araştırması Pearson Nobel Akademik Yayıncılık Kitabı 482 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 1. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Pazarlama Araştırması Pearson Nobel Akademik Yayıncılık kitabı 17.00×24.00 cm‘dir. Ekim 2015 nolu ISBN numarasına sahip Pazarlama Araştırması Pearson Nobel Akademik Yayıncılık kitabının yazarı PearsonPazarlama Araştırması Pearson Nobel Akademik Yayıncılık PDF indirebilirsiniz. 

Pazarlama Araştırması Pearson Nobel Akademik Yayıncılık Kitabı Pdf indir

Pazarlama Araştırması, öğrencilere yönelik olarak dizayn edilmiş, pazarlama araştırmasının temellerini açıklayan alanında iyi bir kitaptır. Ayrıca, konuların işleniş şekili uygulayıcılara da yol gösterici niteliktedir. Kitap, pazarlama araştırması süreci, araştırma tasarımı, nitel ve nicel araştırma teknikleri, ölçme, örneklem seçimi, örnek hacmi belirleme, hipotez testleri, veri analizi, rapor hazırlama vb. pazarlama araştırması konularına ek olarak pazarlama araştırması sektörü, test pazarlaması, paketlenmiş bilgi hizmetleri ve veri değeri konularının geniş bir şekilde olarak incelendiği 16 ayrı bölümden bir araya gelmektedir. Hemen her bölüm,“etik düşünce”, “sosyal platform pazarlaması”, “gerçek yaşamdan uygulama”, “aktif öğrenme” ve “küresel uygulama” başlıkları ile ana metinden bağımsız olarak oluşturulmuş ve pazarlama araştırmasını daha iyi kavramaya yönelik çeşitli içerikler sağlamaktadır.Kitap, her bölüme ilişkin sorular, öğrendiklerinizi birleştirin adı altında çeşitli alıştırmalar ve örnek olay çalışmaları içermekte ve bir çok istatistiksel analizin SPSS ile nasıl gerçekleştirileceğine yer vermektedir.

Zengin içeriği ile yalnızca öğrencilere değil, konu ile ilgilenen herkese yararlı bir kaynak olacaktır.

Etiketler: Pazarlama Araştırması Pearson Nobel Akademik Yayıncılık Pdf oku , Pazarlama Araştırması Pearson Nobel Akademik Yayıncılık Pdf kitap indir, Pazarlama Araştırması Pearson Nobel Akademik Yayıncılık pdf oku ücretsiz, Pazarlama Araştırması Pearson Nobel Akademik Yayıncılık kitap indir ücretsiz, Pazarlama Araştırması Pearson Nobel Akademik Yayıncılık pdf indir yandex, Pazarlama Araştırması Pearson Nobel Akademik Yayıncılık pdf oku özet, Pazarlama Araştırması Pearson Nobel Akademik Yayıncılık kitap özeti. 

 

Related Articles

Back to top button