Çocuk Kitapları

Pasta Kamyonu Pdf indir

Pasta Kamyonu pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Pasta Kamyonu kitabı 96 olarak çıkarılmıştır. Pelin Ossmann tarafından kaleme alınan Pasta Kamyonu isimli kitap 9786059795111 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Pasta Kamyonu kitabını 10.05.2017 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Pasta Kamyonu pdf oku indir.

Pasta Kamyonu pdf indir

Pasta Kamyonu, birbirinden bağımsız görünen fakat yanındakine sımsıkı sarılmış öykülerden oluşuyor. Her öyküyü başka bir dostumuzdan dinliyoruz. Poyraz, Bambi, Sürprizler Defteri, İlker, Aylin… Bu haliyle de kitabımız içi rengârenk pastalarla dolu, kocaman bir pasta kamyonunu andırıyor. Tıpkı bir gökkuşağı gibi, her öykü ayrı bir renk katıyor, değişiklikların getirdiği hoşluk tabaklarımızda neşeli birer dilim oluyor.
Kitabı elinize aldığınıza göre şimdi yolculuk vakti! Kamyonumuz hareket ediyor. İşte araladığımız kapısından görünenlerin bir kısmı: dünyayı kirletenlerin karşısında duracak kankalar, prenses olmak istemeyen kızlar, açık hava marketi sokaklar, parklarda kitap okumaya doyamayanlar, sütkardeşlerini hep hatırlayacak kediler, müziksever kuşlar ve tabi ki ki nefis pasta kokuları…

Pasta Kamyonu kitap özeti

Pasta Kamyonu pdf oku

Pasta Kamyonu Pdf indir

 

Related Articles

Back to top button