Çocuk Kitapları

Parktaki Gergedanlar Mehmet Atilla Tudem Yayınları Pdf indir

Parktaki Gergedanlar Mehmet Atilla Tudem Yayınları Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Parktaki Gergedanlar Mehmet Atilla Tudem Yayınları Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Tudem Yayınları aracılığıyla çıkarılan Parktaki Gergedanlar Mehmet Atilla Tudem Yayınları Kitabı 160 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 2. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Parktaki Gergedanlar Mehmet Atilla Tudem Yayınları kitabı 13.50×19.50 cm‘dir. Kasım 2015 nolu ISBN numarasına sahip Parktaki Gergedanlar Mehmet Atilla Tudem Yayınları kitabının yazarı Mehmet AtillaParktaki Gergedanlar Mehmet Atilla Tudem Yayınları PDF indirebilirsiniz. 

Parktaki Gergedanlar Mehmet Atilla Tudem Yayınları Kitabı Pdf indir

Roman kahramanları kendi kahramanlarını yaratırsa…

Başkaları ile alakalı hayal kurdunuz mu hiç? Ya da hayallerinizin bir gün gerçeğe dönüşebileceğini hiç düşündünüz mü?

Parktaki bir banka oturup, etrafınızdan geçen yahut karşı bankta oturan tanımadığınız bireylerin gerçekte nasıl yaşadıklarını veya hayatlarını nasıl sürdürdüklerini tahmin etmek kimi zaman keyifli bir oyuna dönüşebilir. Nitekim, sıradan bir günde, parkta oynamaktan sıkılan Okan, Şenay ve Dilek de işte tam kendilerini bu oyuna kaptırmış ve karşılarında oturan, adını sanını bilmedikleri ihtiyar adam için birer isim ve meslek uydurmaya çalışıyorlardı. Üç çocuk aracılığıyla değişik kimliklere bürünen o ihtiyar adam da aynı anda bu üç çocuk için birer isim düşünüyor ve büyüdüklerinde ne olacaklarını öngörmeye çalışıyordu. Bunun bunun yanında, bu oyunun birer parçasına dönüşen tüm bu isimler bir süre sonra hayalle gerçeğin iç içe geçeceği enteresan bir macerasın kahramanlarına dönüşeceklerdi…

Edebiyatımızın hassas kalemlerinden Mehmet Atilla’nın, Alman ressam Albrecht Dürer’in dünyaca ünlü “Gergedan” isimli gravüründen esinlenerek kaleme aldığı Parktaki Gergedanlar, insan ilişkilerini ve yaşamı sorgulayan, hayalleri arkasına almış sürükleyici bir roman.

Çocuk ve Gençlik Yayınları Derneği’nce “Yılın Kitabı” olarak da seçilen bu çarpıcı eser, hayal kurmanın insan yaşamına kattığı güzellikleri anımsatarak arkadaşlığın önemini vurguluyor.

Edebiyatseverleri zamanda yolculuğa çıkaran; geçmişteki, önümüzdeki zamanlarda ve bugünkü sosyal ilişkilere değinen Parktaki Gergedanlar’ı okuyarak başkaları için hayal kurmanın ve başkalarının hayallerine ortak olmanın değerini bir kez daha anlayacaksınız…

Etiketler: Parktaki Gergedanlar Mehmet Atilla Tudem Yayınları Pdf oku , Parktaki Gergedanlar Mehmet Atilla Tudem Yayınları Pdf kitap indir, Parktaki Gergedanlar Mehmet Atilla Tudem Yayınları pdf oku ücretsiz, Parktaki Gergedanlar Mehmet Atilla Tudem Yayınları kitap indir ücretsiz, Parktaki Gergedanlar Mehmet Atilla Tudem Yayınları pdf indir yandex, Parktaki Gergedanlar Mehmet Atilla Tudem Yayınları pdf oku özet, Parktaki Gergedanlar Mehmet Atilla Tudem Yayınları kitap özeti. 

 

Related Articles

Back to top button