Çocuk Kitapları

Özel Dedektif Saxby Smart Serisi Set 3 Kitap Simon Cheshire Pdf indir

Özel Dedektif Saxby Smart Serisi Set 3 Kitap Simon Cheshire Altın Kitaplar Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Özel Dedektif Saxby Smart Serisi Set 3 Kitap Simon Cheshire Altın Kitaplar Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Altın Kitaplar aracılığıyla çıkarılan Özel Dedektif Saxby Smart Serisi Set 3 Kitap Simon Cheshire Altın Kitaplar Kitabı 470 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 2.Hamur Kağıt baskı ile çıkan Özel Dedektif Saxby Smart Serisi Set 3 Kitap Simon Cheshire Altın Kitaplar kitabı 13.50×19.50 cm‘dir. 9916216800871 nolu ISBN numarasına sahip Özel Dedektif Saxby Smart Serisi Set 3 Kitap Simon Cheshire Altın Kitaplar kitabının yazarı Simon CheshireÖzel Dedektif Saxby Smart Serisi Set 3 Kitap Simon Cheshire Altın Kitaplar PDF indirebilirsiniz. 

Özel Dedektif Saxby Smart Serisi Set 3 Kitap Simon Cheshire Altın Kitaplar Kitabı Pdf indir

Özel Dedektif Saxby Smart Serisi Set 3 Kitap Simon Cheshire Altın Kitaplar

1) Korkunun Günlüğü ve Diğer Dosyalar
Okuyucular da bu kitapta rol alıyor. Bir solukta okunacak heyecan dolu bir eser… Çalınan gizemli bir günlük, günlüğün içindeki bomba etkisi yaratacak sırlar… Acaba hırsız kim?.. Bir öğrenci ve bunun yanı sıra özel dedektif olan Saxby Smart bu kez de birbirinden karmaşık üç olayin peşinde. Celladın İni, Korkunun Günlüğü, Ölülerin Fısıltıları adlı dosyalarda Saxby, bir dizi esrarengiz olayı, okuyuculara ipuçları vererek çözmeye calışıyor. Bakalım, sizler bu ipuçlarından yola çıkarak sonuca ulaşabilicek misiniz? Eğlenmek ve heyecan yaşamak istiyorsanız işte size birbirinden enteresan dedektif öyküleri!
2) Yılanın Gözü ve Diğer Dosyalar
Saxby Smart’la birlikte üç esrarengiz olayı çözün: Paha biçilmez bir sanat eseri kaybolur, öldüğü sanılan ünlü bir dolandırıcı tekrar görülmektedir ve enteresan bir radyo ödülü sahtekârlığı yaşanır. Bir öğrenci ve özel dedektif olan Saxby Smart, yine birbirinden karmaşık üç olayın peşinde. Yılanın Gözü, Aynadaki Yabancı, Penceredeki Hayalet adlı dosyalarda Saxby, birbirinden gizemli hadiseleri çözerken siz değerli okurlarımıza de ipucu veriyor. Bakalım siz bu hadiselerin yanıtlarını bulabilecek misiniz? Kitabın içindeki olaylarda sizin de rolünüz var! Heyecanlı ve bi hayli hızlı bir tempoyla yazılmış. -Liverpool Echo- Eğlenmek ve heyecan yaşamak istiyorsanız işte size birbirinden enteresan dedektif öyküleri!
3) Eski Maskenin Laneti ve Diğer Dosyalar
Tam Adı Saxby Doyle Christie Chandler Ellin Allan Smart, aslında özel bir dedektif. Bahçedeki kulübesini ofis olarak kullanan -kısa adıyla- Saxby Smart, birbirinden enteresan dava dosyalarını takip ediyor. Okulda kimin başı sıkışsa veya çözülmesi gereken bir olay yaşansa başvurulacak ilk kişi hep Saxby Smart oluyor. Çünkü bu ufak dedektif, davaları bi hayli zeki metotlarla çözüyor ve ardında yanıtsız hiçbir soru bırakmıyor. Bundan dolayı de başı bir türlü beladan kurtulmuyor!…

 

Related Articles

Back to top button