Bilim Kurgu Kitapları

Oyun – Ted Dekker PDF indir

Oyun – Ted Dekker, pdf kitap bölümümüzde 2009 senesinde kaleme alınan Oyun – Ted Dekker kitabını sizlerle paylaştık. Oyun – Ted Dekker kitabının detayları..

Oyun – Ted Dekker – Özeti

Oyun – Ted Dekker

Oyun – Ted Dekker

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
2009
Eklenme: Kasım 1st, 2020
Dil: Türkiye
Sayfa: 443
Yazar: Ted Dekker
685

Gizemin ustası olarak tanımlanan Dekker, bu kitabında korkunç bir fırtınanın içinde başlayan hadiselerin ardı sıra gelişmesiyle bir hesaplaşmanın doruk noktasına ulaşıyor.

Red isimli katil intikam peşinde, yarım kalan bir hesaplaşmanın kapanması için kasabadadır. Olaylara karışan FBI’ın açıklamadığı bir gizem, kasabada kalmak zorunda kalan eski bir tarikat üyesi genç bir kadın, geçmişlerinde yaşadıkları hadiseleri saklamaya çalışan iki kardeşle olaylar içinden çıkılmaz hal almaktadır.

Şimdi fırtınanın gizlediği bu topraklarda bu hortumlardan daha uğursuz bir gerçek mevcuttur: Adı Red olan intikam peşindeki bir katil, yarım kalmış hesabını kapatmak için kasabaya gelmiştir. Ama FBI’ın açıklamaya pek hevesli olmadığı bir gizem hem Red’in hem de Summerville’in teninin arkasında saklıdır. Küçük bir kasabayı yok etmekten fazla daha fazlasına neden olabilecek bir gizem.

Eski bir tarikat üyesi olan Wendy Davidson, annesini ziyaret etmek için çıktığı yolda, dört yabancıyla birlikte hadiselerin tam ortasına düşmüştür. Aralarından biri sıradaki kurban olabilir.

Oyun Kitap Özeti

Wendy tek gidiş,gelişli otoyolda sarı yol çizgilerini seçmeye çalışırken direksiyona yaslandı. Yaslana Bileceği gerçek bir omuz yoktu. Kenara çektiği anda,diğer arabanın görüş alanından bile çıkmış olacaktı.

Nevada Çölüne doğru yönelirken siyah bulutların ufka doğru hareket ettiklerini görmüştü. Ufkun açıklanamaz bir biçimde kızarmasından önce radyoda yapılan ikazları dinlemişti.

Wendy bu Tarikat’m içinde doğmuştu. Bundan sekiz yıl önce kaçtığında, on sekizinci yaş gününde Torrey Bronson’m üçüncü karısı olmak üzereydi. İki defa Tarikatın konumunu ve annesinin durumunu öğrenmek istiyorsanız özel dedektif tutmuştu. İkisinde de sonuç olumsuz değildi. Ama aslında dedektifler annesiyle hiç konuşmamışlardı.

Daha sonraları Tony adında, on üç yaşında, Tarikattan bir çocuğu öptüğü için Baba Bronson’ın iki baş ve işaret parmaklarını kırması, onun Wendy’ i ken­disi için istediğini açıkça ortaya koymuştu.Tarikattan kaçabilmesine rağmen, ona yapılan şeylerin anılarından kaçamamıştı. Yapabildiği tek şey,acılarını yumuşak bakışlarının ve sıradan gülümsemelerinin ardına saklamak olmuştu.

Ama hâlâ erkeklerle fiziksel temas kurarken cesareti kırılıyordu. Wendy’nin bu çalkantılı yaşamında, onu bundan daha fazla etkileyebilecek bir şey olamazdı. Dokunmak onun kabusuydu.

Erkeklerle herhangi bir ilişki yaşamasına izin vermeyen, onu aşktan, romantizmden mahrum eden, içini kemiren bir canavar gibiydi dokunmak.

 

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Wildcard-Joker Oyuncusunun Hikayesi Seri 2 – Marie Lu başlıklı kitabımızda Wildcard-Joker Oyuncusunun Hikayesi Seri 2, Wildcard-Joker Oyuncusunun Hikayesi Seri 2 ekitap indir ve Wildcard-Joker Oyuncusunun Hikayesi Seri 2 ekitap oku ile ilgili bilgiler verilmektedir.

 

Related Articles

Back to top button